CHP İstanbul'dan Ankara'yı kızdıracak sözler

CHP'nin İstanbul İl Başkanı Salıcı, partisinin İstanbul adaylarına söylediği sözler duyanları şaşırttı. Salıcı, "Ankara'ya kapora yatıranların kaporası yandı. Bol sıfırlı çekleri verenler çeklerini geri alsın'' dedi

CHP İstanbul'dan Ankara'yı kızdıracak sözler

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, İstanbul'da belediye başkan adaylarına yaptığı konuşmada "Ankara'daki abilerinize güvenmeyin. İstanbul seçimini ben yöneteceğim. Ankara'ya kapora yatıranların kaporası yandı. Bol sıfırlı çekleri verenler çeklerini geri alsın'' dedi.

CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, 2. Bölge Belediye Başkan Aday Adayları ile basına kapalı bir toplantı yaptı. 2. Bölge (Beşiktaş - Sarıyer çevresi) başkan aday adaylarına seslenen Salıcı, birbirinden ilginç sözler etti. CHP'ye yakın internet sitelerinden Gerçek Gündem'in haberine göre, basına kapalı toplantıda konuşan Salıcı, "Ankara'daki abilerinize güvenmeyin. Ankara'daki abilerine kapora yatıranların kaporaları yandı. Bol sıfırlı çekleri verenler çeklerini geri alsın.Eskiden bu işler bu partide böyle yapılıyordu. O devir kapandı. Çeklerini geri alamayanlar soğuk su içsin. Su bulamayan bol buzlu rakı içsin'' dedi. Salıcı'nın genel merkez yöneticilerini hedef alan ''kapora'' ve "bol sıfırlı çekler'' sözü salondakilerde şaşkınlık yarattı.

Bir süre önce görevden alınacağına ilişkin bazı söylentilerin çıktığını hatırlatan Salıcı, "Gördüğünüz gibi buradayım, görevden alınacağım söyleniyordu. Alınmadım. İstanbul seçimini ben yöneteceğim. Seçimi kiminle kazanacağımı biliyorum'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2013, 09:35
banner53
YORUM EKLE

banner39