banner39

CHP mektubu iade etti, Kapusuz kızdı

Kapusuz, Kılıçdaroğlu'na gönderdiği ve "üç chp'li daha gözaltına alınacak" dediği yönündeki iddiaya cevap verdiği mektubun iade edilmesine tepki gösterdi.

Politika 11.07.2011, 16:25 11.07.2011, 16:25
CHP mektubu iade etti, Kapusuz kızdı

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

AK Partili Salih Kapusuz ile CHP arasındaki polemik sürüyor. Kapusuz, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na gönderdiği mektubun iade edilmesi üzerine yeni bir açıklama yaptı. Kapusuz, CHP yönetimini doğrulardan kaçmakla suçladı ve bu konuyu artık kapattığını duyurdu.

Salih Kapusuz konuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Kapusuz, Kılıçdaroğlu'na gönderdiği ve "üç chp'li daha gözaltına alınacak" dediği yönündeki iddiaya cevap verdiği mektubun iade edilmesine tepki gösterdi.

Mektubunun CHP Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil tarafından iadesinin "yakışıksız, düzeysiz nezaket sınırları dışında" gerçekleştirildiğini öne sürdü.

Kapusuz "CHP yönetiminin gözleri kapalı kulakları tıkalı doğrulardan kaçan zihniyeti birkez daha kamuoyu nezdinde deşifre olmuştur" dedi. Kapusuz, "Kötü söz sahibine aittir" mantığından hareketle bundan sonra chp'nin yapacağı açıklamalara cevap vermeyeceğini belirtti. Kapusuz, konuyu kendi açısından kapattığının altını çizdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?