CHP ve DP'den 110 kişi AK Parti'ye geçti

Antalya'nın Küçükköy beldesinde CHP ve DP'den istifa eden 110 kişi, "Bizler ve Korkuteli halkı bu hizmetlerin devam etmesini istiyor" diyerek AK Parti'ye katıldı.

Politika 09.06.2011, 20:30 09.06.2011, 20:30
CHP ve DP'den 110 kişi AK Parti'ye geçti

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Antalya'nın Korkuteli ilçesine bağlı Küçükköy beldesinde, CHP ve DP'den istifa eden 110 kişi AK Parti'ye geçti.

Korkuteli ilçesine bağlı Küçükköy Beldesi'nde CHP ve DP'den istifa eden 110 kişinin, AK Parti'ye katılımı dolayısıyla tören düzenlendi. AK Parti Küçükköy Belde Teşkilatı'ndaki törende Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bazı katılımcılara AK Parti rozeti taktı. AK Parti'nin 8,5 yıllık iktidarının her gününü hizmetle geçirdiğini belirten Tütüncü, yıllardır genişletilmeyen Korkuteli-Antalya arasındaki yolu da AK Parti iktidarının, 17 ayda 17 milyon TL yatırımla duble yol haline getirdiğini söyledi. AK Parti iktidarının geride kalan 8,5 yılda adeta hizmet atağı yaptığını belirten Tütüncü, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bizler ve Korkuteli halkı bu hizmetlerin devam etmesini istiyor. Geride kalan sürede özellikle AK Parti hizmetlerinden nasibini aldığını gördük. Burası benim memleketim, anamın, babamın memleketi. AK Parti için de Korkuteli çok önemli bir bölge. Hemen hemen herkesin ağzında Türkiye'de var olan istikrar sürsün sözleri dolaşıyor. AK Parti bu seçimde Antalya ve Korkuteli'nde açık ara önde."


 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?