banner39

CHP'den bir 'Sarıgül' açıklaması daha...

CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin, "Elbette Mustafa Sarıgül, Cumhuriyet Halk Partisi'ne gelirse mutluluk duyarız" dedi.

Politika 25.10.2013, 23:05 25.10.2013, 23:05
CHP'den bir 'Sarıgül' açıklaması daha...

CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin, partisinin CHP Elazığ İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, yerel seçimlerin yaklaştığını hatırlattı.

Süper devletlerin, menfaatlerinin kesiştiği noktada yer alan Türkiye'nin, tarih boyunca emperyalist güçlerin sürekli ilgi odağı olduğunu söyleyen Keskin, vatandaşların, ülke üzerinde oynanan oyunları bozduğunu, iç barışında birlik ve beraberliğini diri tutmayı başardığını anlattı.

Keskin, bir gazetecinin, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile ilgili sorusu üzerine, bunun yerine demokrasiyle ilgili sorular yöneltilmesi gerektiğini ifade etti.

Bir ülkede medya görevini yapamıyorsa, doğru ve sağlıklı haber veremiyorsa, dünyada ve ülkesinde yaşanan olayları yurttaşlarına yansıtamıyorsa, o ülkede demokrasiden bahsetmenin mümkün olmadığını savunan Keskin, "Türkiye'de bugün gerçekten çok sayıda medya kuruluşu var. Hepsi tek ağızdan yayın yapan kuruluşlar haline gelmişlerdir. Demokrasi işlerse Sarıgül de gelir yeşilgül de gelir, hepsi gelir. Analar kim bilir daha ne Sarıgüller doğuracaktır. Elbette Mustafa Sarıgül, Cumhuriyet Halk Partisi'ne gelirse mutluluk duyarız" diye konuştu.

Daha sonra Keskin, partilileriyle sohbet etti.

Kaynak: Ajanslar

 

banner53
Yorumlar (0)
11
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?