CHP'den 'Geziciler'i kızdıran hata !

CHP'nin gençlik kolları tarafından eylemlerde ölen eylemcilere destek için hazırlanan pankartta Ali İsmail Korkmaz'ın ismi yanlış yazıldı. İsmin yanlış yazılması, eylemcilerin sert tepkisine neden oldu.

CHP'den 'Geziciler'i kızdıran hata !

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

CHP'nin başından beri Gezi olaylarına destek vermesi, her platformda bu eylemleri savunması biliniyor. Ancak parti tarafından yapılan bir hata, 'CHP bu eylemleri sömürüyor mu' sorusunu doğurdu. Eylemcilerin de tepkisini çeken bu hata, Ali İsmail Korkmaz'ın isminin bazı yerlerde Ali Osman Korkmaz olarak yer almasıydı. Bu kadar sıklıkla tekrarlanan bir ismin yanlış yazımı, sosyal medyadaki geziciler ide çok kızdırdı. Partinin gençlik kolları tarafından eylemlerde ölen eylemcilere destek için hazırlanan pankartta Ali İsmail Korkmaz'ın ismi yanlış yazıldı. İsmin yanlış yazılması, eylemcilerin sert tepkisine neden oldu.

Sosyal medyada paylaşılan pankartın üzerinde "CHP'den göstermelik destek" diye başlık atıldı. Pankarta yapılan yorumlarda ise yine CHP'nin desteğinin başından bu yana göstermelik olduğu savunuldu. Bazı kullanılar, CHP'nin bu tavrı yüzünden partiye verdikleri oydan utandıklarını not düştüler.

İşte tepki çeken pankart ve sosyal medyada yer alan tepkiler:

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2013, 11:13
banner53
YORUM EKLE

banner39