CHP'li İnce: Kasetler tamamen gerçektir

CHP'li Muharrem İnce ortaya çıkan kaset ve telefon tapelerinin tamamen gerçek olduğunu iddia etti

CHP'li İnce: Kasetler tamamen gerçektir

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, son günlerde siyaset arenasında ortaya çıkan telefon tapelerinin gerçek olduğunu iddia etti.

İnce, partisinin Sakarya'nın Hendek ilçesindeki sosyal tesislerde düzenlediği aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, artık salonlara muhalefet partisinin değil, iktidar partisinin milletvekili olarak gelmesinin an meselesi olduğunu söyledi.

"Son günlerde siyaset arenasında ortaya çıkan telefon tapeleri ve kayıtları gerçektir" diyen İnce, iktidarın yolsuzluk yaptığını ileri sürdü.

Cemaat mensuplarının da ülkenin evladı olduğunu kaydeden İnce, Türk milletinin el birliğiyle AK Parti iktidarından kurtulması gerektiğini belirtti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın mitinglerdeki üslubunu eleştiren İnce, "Başbakan Erdoğan, Sayın Devlet Bahçeli için 'onun çocuğu yok' diye siyaset yapıyor. Bu, yakışıksız siyaset. Kişinin evlenme kararı kendisine aittir. İsterse evlenir, isterse evlenmez. Evlenir, Allah çocuk vermez, çocuk verir, ömür vermez. Bunları siyaset konusu yapmak çirkinliktir” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2014, 18:11
banner53
YORUM EKLE
YORUMLAR
süreyya
süreyya - 7 yıl Önce

kasetler gerçekmiş.varsayalım gerçek. oh ne güzel birileri her şeyi kasede alsın. canı istediği zamanda hükümeti devirmek için kullansın. bugün binlerce insanı dinleyip kasete alan yapı yarın daha kimbilir neler yapar. tabii kendileri işin içinde olunca. şimdide çıkmışlar kasetler gerçek diyorlar. ha gerçek ha değil ne farkeder. parelelciler sizinde farkınızda ama ne yapsınlar. hizmetin bekası, daha fazla şakirtler için size ihtiyaçları var. yani daha kötüsü sizin gelmeniz. biziim için.

banner39