banner39

CHP'nin yeni sloganı çalıntı çıktı

Değişen CHP hedefiyle yola çıkan partinin yeni yönetiminin bulduğu ilk slogan Ak Parti'den çalıntı çıktı. Gürsel Tekin'in bulduğu "Başın düşerse dara CHP'yi ara" slogan Ak Partili vekilin tescilli sloganı çıktı

Politika 01.08.2012, 09:56 01.08.2012, 13:43
CHP'nin yeni sloganı çalıntı çıktı

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Yeni Cumhuriyet Halk Partisi'nin sloganı çalıntı çıktı. 12 Haziran seçimlerinden önce AK Partili vekil tarafından kullanılan sloganın CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından da kabul edildiği iddia edildi.

Haber7'den Ömer Süt'ün haberine göre CHP'nin İletişim, Tanıtım ve Medya ile İlişkilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin yeni görevindeki ilk icraatı slogan bulmak oldu. Tekin, partisinin genel merkezindeki çağrı merkezlerini yeni sil baştan dizayn edeceklerini dile getirdi ve yeni sloganı açıkladı: "Başın düşerse dara CHP'yi ara"

"BAŞIN DÜŞERSE DARA SEYDİ AMCAYI ARA"

Bunu duyunca, hemen aklımıza AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyüboğlu ile özdeşleşen bu slogan aklımıza geldi: "Başın düşerse dara Seydi Amca'nı ara"

12 Haziran 2011 seçimlerinden önce Şanlıurfa'da seçim çalışmalarını yürüten Seydi Eyüboğlu'nun kendine has bu sloganı Şanlıurfa'da herkesin diline düşmüş, 2011 seçimlerine de damga vurmuştu. 7'den 77'ye Şanlıurfalıların kullandığı sloganı AK Partili Seydi Eyüboğlu'nun kendi adına tescillediği de iddia edildi.

KILIÇDAROĞLU NE DİYECEK?

Yeni görevinde önemli icraatlar yapmayı planlayan, bu ilk icraatıyla ilgili olarak da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan onay alan Gürsel Tekin'in bundan sonraki icraatları merak konusu oldu.

 

banner53
Yorumlar (0)
20
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?