banner15

Devlet Bahçeli de 'inadına' dedi

HDP'nin seçim reklamlarında kullandığı "inadına" ifadesine MHP Genel Başkanı Bahçeli de kullandı. Bahçeli, "MHP mağduriyete maruz kalıyorsa inadına MHP deyin” dedi.

Devlet Bahçeli de 'inadına' dedi

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TRT’ye yönelik eleştirilerde bulundu. Vatandaşlara çağrıda bulunan Bahçeli, “MHP haksızsa oy vermeyin. Ama MHP mağduriyete maruz kalıyorsa inadına MHP deyin” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Amasya’da vatandaşlara seslendi.

Bahçeli şu ifadeleri kullandı: Özel televizyonlarına bir şey demiyorum. Onlar kendi tercihleri doğrultusunda hareket ediyor. Ama hepimizin vergisiyle oluşmuş, milletin televizyonunun havuz başı televizyonu gibi hareket etmesinden dolayı eğer Cenab-ı Allah nasip ederse TRT’den hesap sormazsam namerdim.

MHP haksız yere suçlanmıştır. MHP’nin düşünceleri milletimizden saklanmıştır. Tek yanlı düşüncelerle bizi yargılamayın, sorgulamayın. Biraz da MHP’yi de dinleyin. MHP haksızsa oy vermeyin. Ama MHP mağduriyete maruz kalıyorsa inadına MHP deyin.

MHP, kıt imkanlarla 54 ili ziyaret ederek seçim mitingi düzenlemiştir. Sayın Cumhurbaşkanı temel atma törenlerine 54 defa katılmak suretine AKP lehine konuşmalar yapmıştır. AKP’nin parti olarak gösterdiği çaba da hariçtir. Bu haksız bir rekabettir. Bu devletin imkanlarını seferber ederek millete zulümdür.

7 Haziran’da çoğunluk AKP’de olmasına rağmen tek başına iktidar olamamıştır. Partiler ülkeyi yönetimsiz bırakmamak için belli ortak görüş oluşturarak millete hizmet edecek koalisyon yönetimine gidebilirler.

HDP REKLAMINDA KULLANILIYOR

1 Kasım seçimleri öncesi HDP tarafından hazırlanan reklamda "inadına..." ile başlayan birçok slogan yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2015, 14:48
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35