banner39

Elitaş: Muhalefet twitterla meşgul

Ak Parti Grup Başkanvekili Elitaş, twitter üzerinden başlayan tartışmalarla ilgili olarak "muhalefet Genel Kurul'da twitterı takip ediyor. Konuşmaları takip etmiyor" dedi

Politika 28.03.2012, 17:33 28.03.2012, 17:33
Elitaş: Muhalefet twitterla meşgul

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

TBMM Genel Kurulu'nda dün gece 4+4+4 kesintili eğitim yasası teklifi görüşmeleri sırasında yaşanan Twitter gerilimine AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş da katıldı.

AK Parti milletvekili Şamil Tayyar'ın Twitter hesabından gönderdiği "Dört artı dört okulları değil meyhaneyi vurdu. CHP vekiller tam kadro Meclis'te" mesajına CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce çok sert tepki göstermiş ve Tayyar'ın özür dilemesi gerektiğini söylemişti.

Bugün Habertürk TV'deki Gün Ortası programına katılan AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ise bu konuya değinerek "Muhalefet milletvekilleri Genel Kurul'u, konuşmaları takip edeceklerine Twitter'ı takip ediyorlar" dedi.

Elitaş konu hakkında şunları söyledi: "Muhalefet zaten fırsat kolluyordu. Bir arkadaşımız da Twitter'dan mesaj atmış. CHP'li vekiller kanun tasarı ve teklifleri ile hiç ilgilenmiyorlar. Muhalefet vekilleri Genel Kurul'u takip etmiyorlar Twitter'ı takip ediyorlar. Anında nasıl aldınız o mesajı da nasıl okudunuz? Bir vekil Genel Kurul'daysa konuşmaarı takip etmelidir. Twitter'dan bir sataşma varsa da onun cevabı da Twitter'dan verilsin. Bunun yeri Genel Kurul değildir."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?