banner39

Erdoğan ile Gül Çankaya Köşkü'nde görüştü

Cumhurbaşkanı Gül ile Başbakan Erdoğan, haftalık olağan görüşme kapsamında Köşk'te bir araya geldi. Görüşme, cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ele alınacak olması nedeniyle kritik bir önem taşıyor.

Politika 24.04.2014, 19:27 25.04.2014, 01:27
Erdoğan ile Gül Çankaya Köşkü'nde görüştü

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 81 ilden gelen delegeler ile Ak Parti Genel Merkezi'nde bir araya geldi. Delegeler parti genel merkezindeki toplantıda, bulundukları illerdeki izlenimlerini anlattı. 

Başbakan Erdoğan, geçen hafta Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda AK Parti tüzüğündeki üç dönem şartını ve yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimi adaylarını istişare etmişti. Milletvekillerine dağıtılan anketlerde de cumhurbaşkanlığı adaylığı, üç dönem şartı ve seçim sonuçları ile ilgili görüş belirtmeleri istenmişti. Kongre delegeleri ile yapılan toplantıda da bu başlıklar ele alındı. 

Başbakan Erdoğan, delegeler ile yaptığı toplantının bitmesinin ardından Resmi Konuta geçti ve Türk-İş heyetini kabul etti.  

Başbakan akşam saatlerinde ise Çankaya Köşkünde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile haftalık olağan görüşmesini yaptı. Görüşme, yaklaşık 1 saat sürdü.

 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?