Erdoğan: Teröre asla izin vermeyiz

Başbakan Erdoğan, ''Terörün, kirli ve kanlı oyunlarla, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik hukukumuzu bozmasına asla izin vermeyeceğiz'' dedi.

Erdoğan: Teröre asla izin vermeyiz

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, terörün, kirli ve kanlı oyunlarla, birlik ve beraberliği, kardeşlik hukukunu bozmasına asla izin vermeyeceklerini bildirdi.

Başbakanlık Basın Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre Başbakan Erdoğan, Şırnak'ta terör örgütüne karşı yürütülen operasyonlarda 5 polisin şehit olması nedeniyle İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'e bir mesaj gönderdi.

Erdoğan, mesajında şunları kaydetti:
''Şırnak'ta terör örgütüne karşı yürütülen operasyonlarda 5 polisimizin şehit düştüğünü derin bir teessürle öğrenmiş bulunuyorum. Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini hedef alan teröre karşı verdiğimiz mücadele kararlılıkla devam edecektir.

Terörün, kirli ve kanlı oyunlarla, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik hukukumuzu bozmasına asla izin vermeyeceğiz. Aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, milletimize ve sizin şahsınızda tüm polislerimize sabır ve başsağlığı, yaralı güvenlik güçlerimize de acil şifalar diliyorum.''

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2012, 19:06
banner53
YORUM EKLE

banner39