Erdoğan'dan 'İdris Naim Şahin' iddiası

Erdoğan, İdris Naim Şahin'in de kasetlerle tehdit edildiğini ve onun da buna boyun eğdiğini savundu

Erdoğan'dan 'İdris Naim Şahin' iddiası

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Başbakan Erdoğan Ordu'da halka seslendi. Erdoğan, buradaki konuşmasında Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin hakkında da açıklamalarda bulundu. Erdoğan, İdris Naim Şahin'in de kasetlerle tehdit edildiğini ve onun da buna boyun eğdiğini savundu.

İdris Naim Şahin'in kendileri aleyhine Ordu'da kampanya yürüttüğünü hatırlatan Başbakan Erdoğan, şunları söyledi: Ordu'da bizim aramızda tutunamayan bazıları da sahaya çıkmış. Maalesef. Ak Parti'nin oylarını nasıl azaltırız diye sağda solda dolaşıyorlarmış. Hele hele bunların içerisinde bir tanesi var ki benim yaklaşık 45 yıllık beraber olduğum, tanıdığım, bildiğim ve onu da belediye başkan olduğum zaman genel sekreter yardımcısı yaptığım, daha sonra partide kurucu yaptım. Partimin genel başkan yardımcılıklarından bir tanesini ona verdiğim ve daha sonra bakan yaptığım birisi.

Ama bu seçimde buradan büyükşehir belediye başkan adayı olmayınca, olamayınca biliyorsunuz istifa edip ayrıldı. Niye biliyor musunuz? Onun da şantaj kasetleri var. Onu da açıklayacaklar diye korkarak gitti, biliyorum. Şimdi bakıyorum ki şu anda unutmayın kardeşlerim ahlakı olmayan siyasetin millete, ülkeye faydası olmaz. İlkesi olmayan, hedefi, planı, projesi olmayan siyasetin Ordu'ya faydası olmaz. Kazanmak için değil kaybettirmek için siyaset yapılmaz. Bu ahlaksız, ilkesiz siyasettir.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2014, 09:24
banner53
YORUM EKLE

banner39