banner39

Gökçek, Kılıçdaroğlu'nun villasına talip!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Kemal Kılıçdaroğlu'nun satışa çıkardığı villasına talip oldu.

Politika 29.07.2012, 21:59 29.07.2012, 21:59
Gökçek, Kılıçdaroğlu'nun villasına talip!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun satışa çıkardığı villasına twitter'dan talip oldu.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından Kılıçdaroğlu'nun villasını almak istediğini açıklayan Gökçek, villaya ne kadar fiyat istediğini sordu.

Kılıçdaroğlu'nun, villasını satılığa çıkardığını ancak müşteri bulamadığını dile getiren Gökçek, takipçilerine "Alıp 'yalan villa abidesi' diyerek bir muhalefet liderinin insanları nasıl kandırmaya çalıştığını tarihe belgeleyelim. Ne dersiniz, var mısınız?" diye seslendi.

Gökçek'in bu teklifi üzerine takipçilerinden destek yağdı. Herkes gücünün yettiği kadar villanın alınması için maddi destek sunacağını beyan etti. "Oturmak için almayacağız" diyen Gökçek, şöyle devam etti:

"Şimdi burdan Kemal Kılıçdaroğlu'na resmi teklifimizi sunuyorum. Tabii sizlerin adına. Villanızı satışa çıkarmışsınız. Yalan müzesi olarak kullanmak üzere satın almak istiyoruz. Twit alemi bu konuda hazır. Lütfen son fiatınızı ve kimle temas kuracağımızı Twitter üzerinden açıklayın. Bak her zamanki gibi sonradan çark etme yok. Merakla cevabınızı bekliyoruz."

Kaynak: CİHAN

banner53
Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?