'Grup'ta görünmeyen Arınç, Karargah'ta çıktı

Ak Parti'nin bugünkü grup toplantısına katılmayan Bülent Arınç'ın, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu'nu Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'ndaki karargahında ziyaret ettiği öğrenildi

'Grup'ta görünmeyen Arınç, Karargah'ta çıktı

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın "kızlı-erkekli öğrenci evlerine müdahale" açıklamasının ardından önce bu haberi yalanlayan, Başbakan'ın haberin doğru olduğunu açıklamasının ardından ise bir dizi sitemde bulunan Bülent Arınç, Ak Parti'nin bugünkü grup toplantısında yoktu. Arınç'ın o saatlerde Karargâh'ta olduğu ortaya çıktı.

Başbakan Erdoğan'ın, aralarındaki gerilime değindiği bir konuşma da yaptığı toplantıya katılmayan Arınç'ın Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu'nu Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'ndaki karargahında ziyaret ettiği öğrenildi.

Arınç'ın bu ziyareti, aslında dün başlayan Kuvvet Komutanlarına iade-i ziyaret zincirinin bir parçası. Arınç dün önce Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar'ı ardından da Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk'ü makamlarında ayrı ayrı ziyaret etti.

30 Ağustos Yüksek Askeri Şurası'nda göreve atanan komutanların geçtiğimiz aylarda kendisine yaptığı ziyarete karşılık, iade-i ziyaret çerçevesinde gerçekleşen görüşmelerin yaklaşık birer saat sürdüğü kaydedildi.

Bülent Arınç'ın bugün de Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu'nu Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'ndaki karargahında ziyaret ettiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2013, 16:57
banner53
YORUM EKLE

banner39