banner39

Gül'den Ustaosmanoğlu'na taziye ziyareti

Eski Cumhurbaşkanı Gül, İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nu ziyaret edip vefat eden kardeşi için taziyesini iletti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise telefonla aradı

Politika 03.02.2015, 16:30 03.02.2015, 16:30
Gül'den Ustaosmanoğlu'na taziye ziyareti

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İsmailağa Cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nu ziyaret ederek vefat eden kardeşi İsmail Ustaosmanoğlu için taziyesini iletti. İsmailağa cemaati, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın ise telefonla taziyesini ilettiğini duyurdu.

İsmailağa Cemaati'nin internet sitesinden Gül'ün ziyaretiyle ilgili fotoğraflar yayınlandı.  Ziyarette, Cübbeli Ahmet Hoca olarak da bilinen Ahmet Mahmut Ünlü de hazır bulunduğu kaydedildi. Edinilen bilgiye göre, ziyaret dün saat 16.00 sıralarında gerçekleşti. Mahmut Ustaosmanoğlu'nun Beykoz'daki evinde gerçekleşen taziye ziyareti yaklaşık yarım saat sürdü.

Yine cemaetin internet sitesinden Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan 'ın da vefat eden İsmail Ustaosmanoğlu'nun kardeşi Ahmet Ustaosmanoğlu'nu telefonla arayarak taziyesini ilettiğini belirtildi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu ise , Cuma günü Ustaosmanoğlu'nun kardeşi İsmail Ustaosmanoğlu'nun, Fatih Camii'ndeki cenaze namazına katılmıştı.

banner53
Yorumlar (0)
10
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?