banner15

Hoca istişare kapısını araladı

Erbakan, Saadet Partisi'ni kongreye gitmesi ile ilgili olarak Ankara’da büyük istişare toplantısı düzenliyor...

Hoca istişare kapısını araladı

 
Dünya Bülteni / HAber Merkezi
 
Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan, 3 Ekim Pazar günü Başkent Ankara’da çok geniş tabanlı bir istişare gerçekleştirecek. Erbakan, “Olağanüstü Büyük Kongre Hazırlık ve İstişare Toplantısı”na delegelerin tamamını davet etti.
 
Kongre Çağrı Heyeti’nin Saadet göreve başlamasının ardından Saadet Partisi’nde kongre çalışmaları da hız kazandı. Milli Görüş camiasında birlik, beraberlik, kardeşlik ve sevgi ortamının daha da kökleşmesini sağlayacak olan kongre öncesi Başkent Ankara’da geniş tabanlı bir istişare gerçekleştirilecek.

Olağanüstü Büyük Kongre Hazırlık ve İstişare Toplantısı, Erbakan’ın liderliğinde gerçekleştirecek.  Toplantıda camiayı yakından ilgilendiren gelişmeleri değerlendirecek olan Erbakan, katılımcıların görüş ve tekliflerini de alacak. 
 
GENİŞ KATILIMLI İSTİŞARE
 
3 Ekim 2010 Pazar günü Esenboğa Havaalanı yolu üzerindeki Büyük Anadolu Oteli’nde saat 10.30’da yapılacak olan  ‘Olağanüstü Büyük Kongre Hazırlık ve İstişare Toplantısı’na büyük kongre delegelerinin tamanın yanı sıra;  Yüksek İstişare Kurulu üyeleri, Kurucular Kurulu üyeleri, Genel İdare Kurulu üyeleri, Yüksek Disiplin Kurulu üyeleri, Bölge Sorumluları, İl Sorumluları, İl Başkanları, İl Müfettişleri, Gençlik Kolları Genel Merkez Başkanlık Divanı üyeleri ve Gençlik Kolları İl Başkanları, Kadın Kolları Genel Merkez Başkanlık Divanı üyeleri ve Kadın Kolları İl Başkanları, Belediye Başkanları, eski İl Belediye Başkanları ve Milli Görüşçü Kuruluşlar (MİLKO) Genel Başkanları katılacak. Büyük bir katılımla gerçekleşecek olan istişareye  sadece davetlilerin iştirak edebileceği açıklandı.  
 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2010, 20:39
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48