Kılıçdaroğlu: Hakça bölüşeceğiz!

Kemal Kılıçdaroğlu, Ardahan'da yaptığı konuşmada, "Siyasetçi zengin olursa halk fakirleşir. Önce halk zenginleşecek. Halkın cebi para görecek. Önce üreteceğiz sonra hakça bölüşeceğiz." dedi

Kılıçdaroğlu: Hakça bölüşeceğiz!

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisi tarafından Ardahan'da düzenlenen mitinge konuşuyor. Kılıçdaroğlu'nun gündeminde 17 Aralık operasyonları ve hükümet var.

Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından satırbaşları şöyle:

Siyasetçi zengin olursa halk fakirleşir. Önce halk zenginleşecek. Halkın cebi para görecek. Önce üreteceğiz sonra hakça bölüşeceğiz.

Allah büyüktür. Allah'ın tuzağı vardır. Beni eleştiriyor geçen gün. Ama diyorum ya Allah büyüktür. Geçen Eskişehir'de "Ben evlatlarıma helal lokma yedirmedim" diyor. Ben de zaten onu söylüyorum. Vatandaşıma da diyorum harama ortak olma helale ortak ol diyorum. Bu gittiği yerlerde Rabia işareti yapardı. Ardahanlının derdini çözmüyor Mısırlının derdini çözecek. Bu işaret aslında dört bakan bir başçalan demektir. Unutmayın! Aile boyu malı götürüyorlar.

Dünya tarihinde aile boyu yolsuzluk yapan bir başbakan görmedim. Ben buna cesaretin varsa televizyona çıkalım diyordum eskiden beri. Tartışalım derdim. Ama 17 Aralık'tan sonra gelip elimi de öpse onunla televizyona çıkmam. Çünkü şaibeli bir kişiyle televizyona çıkmak bana yakışmaz.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2014, 12:08
banner53
YORUM EKLE

banner39