banner39

Kılıçdaroğlu'dan 'üstünü çizerim' uyarısı

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, yerel seçimlerde partisinden aday olacak isimleri "Adaylık için birbirini karalayanların üstünü direk çizeceğim." şeklinde uyardı

Politika 07.08.2013, 10:00 07.08.2013, 10:02
Kılıçdaroğlu'dan 'üstünü çizerim' uyarısı

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Yerel gazete temsilcilerine Ankara Atlı Spor Kulübü'nde iftar yemeği veren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu burada basının sorularına cevap verdi.

Yerel seçimlerle ilgili sorular üzerine, yerel seçimlerde adaylığını koyacak olanlara seslenen Kılıçdaroğlu, "Belediye başkan adaylığı için birbirini karalayanların üstünü direk çizeceğim. Bana projelerle gelsinler aksi halde birbirini karalayanlardan bize bir fayda gelmez. Bunu buradan ilan ediyorum" dedi.

Yerel seçimlerde CHP'nin MHP ile ittifak yapıp yapmayacağı sorusu üzerine de, "Bu tür haberleri gazetelerden okuyoruz. Yerel seçimlerde herhangi bir ittifak söz konusu değil. Biz her zaman ki gibi CHP amblemiyle seçimlere gireceğiz" ifadelerini kullandı.

İstanbul için yerel seçimlerdeki adaylarının hala belli olmadığını belirten Kılıçdaroğlu, Türkiye'de ve İstanbul'daki seçimler için iddialı olduklarını vurguladı.

banner53
Yorumlar (0)
32
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?