banner39

Kılıçdaroğlu'na 'İHL'lilerden özür dile' çağrısı

CHP'li vekilin İHL'lere hakaret etmesine tepki gösteren Başbakan Yardımcısı Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu İHL’lilerden özür dilemeye ve özür diletmeye çağırdı

Politika 09.08.2013, 11:29 09.08.2013, 11:29
Kılıçdaroğlu'na 'İHL'lilerden özür dile' çağrısı

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'ün imam hatip liselilere (İHL) hakaret içeren tweetlerine sert tepki gösterdi. Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu İHL’lilerden özür dilemeye ve özür diletmeye çağırdı.

Bozdağ, Hüseyin Aygün’ün mesajlarını Twitter hesabı üzerinden değerlendirdi. Bozdağ’ın değerlendirmesi şöyle: “CHP'li Hüseyin Aygün İHL'lere nasıl bir gözle baktığını ilan etmiş. Hiç şaşırmadık. Bu, CHP'nin gerçek yüzüdür. İHL'liler bu kirli yüzü iyi tanır. CHP Genel Başkanı İHL'lilerden ve ailelerinden özür dilemeli ve özür diletmelidir. CHP bildik ezber tekrarından vazgeçmelidir. İHL'liler arasından hiçbir terörist ile millete ve devlete kurşun atan kimse çıkmamıştır. İHL'ler şerde yarışan değil hayırda yarışanlardır.” Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'ün imam hatip liselilere (İHL) hakaret içeren tweetlerine sert tepki gösterdi. Bozdağ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu İHL’lilerden özür dilemeye ve özür diletmeye çağırdı.

Bozdağ, Hüseyin Aygün’ün mesajlarını Twitter hesabı üzerinden değerlendirdi. Bozdağ’ın değerlendirmesi şöyle: “CHP'li Hüseyin Aygün İHL'lere nasıl bir gözle baktığını ilan etmiş. Hiç şaşırmadık. Bu, CHP'nin gerçek yüzüdür. İHL'liler bu kirli yüzü iyi tanır. CHP Genel Başkanı İHL'lilerden ve ailelerinden özür dilemeli ve özür diletmelidir. CHP bildik ezber tekrarından vazgeçmelidir. İHL'liler arasından hiçbir terörist ile millete ve devlete kurşun atan kimse çıkmamıştır. İHL'ler şerde yarışan değil hayırda yarışanlardır.”

banner53
Yorumlar (0)
27
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?