Liderler yoruldu; gaflar artmaya başladı!

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, bugün seçim mitinginde bir gafa daha imza attı. Kılıçdaroğlu yanlışlıkla, "Namussuz siyaseti getirelim. Düzgün siyaseti getilerim" dedi.

Liderler yoruldu; gaflar artmaya başladı!

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Seçimlere 5 gün kala parti liderlerinin mitingleri de bitmek üzere. Hemen hemen her gününü mitinle geçiren siyasi liderler son günlerde yorgunluklarının da verdiği etkiyle aşırı derecede gaf yapmaya başladı.

Son olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir gafa imza attı. Kırıkkale mitinginde konuşan ve partililerine seslenen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Cumhuriyet Halk Partisi'nin altı okun böğrüne mühürünüzü basın. Kul hakkı yiyenlerden hesap soralım. Namussuz siyaseti getirelim. Düzgün siyaseti getilerim" dedi.

ERDOĞAN DA BAHÇELİ İLE KILIÇDAROĞLU'NU KARIŞTIRDI

Başbakan Erdoğan da Hatay mitinginde yaptığı konuşmada muhalefeti eleştirirken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 'yi karıştırdı.

Başbakan Erdoğan, "Ben belediyecilikten geldim, sen nereden geldin Bahçeli. Bahçeli SSK'nın Genel Müdürlüğü'nü yaptı, hastanelerimizde çektiğimiz çileyi biliyorsunuz değil mi? İlacımızı alamıyorduk" dedi. Ancak MHP Lideri Bahçeli SSK Genel Müdürlüğü görevinde hiç bulunmadı.

BAHÇELİ: ALAYINIZI...

Tekirdağ'da halka hitap eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de tam konuşmasını bitirirken ilginç bir gafa imza attı... Vatandaşlardan 30 Mart'ta oylarını MHP'ye vermesini isteyen Devlet Bahçeli de, konuşmasını bitirirken "Alayınızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum" ifadesini kullandı. Bahçeli'nin ağzından çıkan Alayınızı kelimesinden sonra biraz durakladığı ve yaptığı gafa kendisinin de şaşırdığı dikkatlerden kaçmadı.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2014, 18:08
banner53
YORUM EKLE

banner39