MHP Grup Toplantısı'nda Oktay Vural konuşuyor

MHP Grup Toplantısı'nda ameliyat olan Devlet Bahçeli yerine Oktay Vural konuşuyor

MHP Grup Toplantısı'nda Oktay Vural konuşuyor

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

MHP Grup Toplantısı'nda konuşamayan Devlet Bahçeli yerine, partinin Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural partililere hitap ediyor.

Vural'ın konuşmasından satırbaşları şöyle:

Terör örgütüne karşı yürütülen mücadele muhakkak başarıya ulaşacaktır. Buna inancımız tamdır ancak yeter ki devletimizi yönetenler yine gaflete kapılmasın.

Vatandaşımızın akrebin elini soktuğunu biliyor da, bu akrebi kim soktu, kim korudu? Analar ağlamasın diyerek İmralı'daki akreple görüşmeleri başlatan kimdi? PKK'yı aklayanlar kimin yandaş yazarıydı? PKK'nın şehirlere dolmasına göz yumarken bu akrebin milleti sokacağı bilinmiyor muydu? Bugüne kadar PKK'yla görüşerek, terörü cesaretlendiren kim?

Bunca meşakatin bir müsebbibi olmalıdır. Hükümet tarafında utanma, arlanma görebiliyor musunuz? Her rezaleti kandırılmış olduklarına bağlayan sorumluluk sahibi bir ahlak adamı görüyor musunuz?

Her şey zamanla ortaya çıkıyor. Türkiye bu süreçte vahim hatalar yaptı. İmralı tutanaklarının bir kısmı ortaya çıkmıştır. Bunları bir gazete yayımlamıştır.

Bebek katiliyle ne konuşulmuştur, ne anlaştınız; bunları açıklayın. AKP, İmralı canisinin örgütü yönetmesine göz yummuştur.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2016, 10:51
banner53
YORUM EKLE

banner39