banner39

MHP'nin tv kanalı yayına başladı!

MHP'nin televizyonu ''Alptürk TV'' Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin de katıldığı törenle yayına başladı.

Politika 05.04.2012, 19:08 05.04.2012, 19:08
MHP'nin tv kanalı yayına başladı!

MHP'nin internet televizyonu ''Alptürk TV'', Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin de katıldığı törenle yayına başladı.

Bahçeli, törende, partisinin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Merkezi tarafından hazırlanan internet televizyonunun yayına başlamasının hayırlı bir adım olduğunu belirterek, başta merkezin koordinatörü Prof. Dr. Çetin Elmas olmak üzere katkıda bulunanları kutladı.

Merkez bünyesindeki birimlerin ve internet tv'nin MHP'nin Türkiye'yi ve dünyayı okuyuşunda anafikir ve düşüncelerini kamuoyuyla paylaşma imkanı sağlayacağını dile getiren Bahçeli, demokratik bir yarış içinde varlıklarını sürdürebilmek için de çaba göstereceklerini kaydetti.

''Artık, Alptürk televizyonu vardır. MHP'nin sahip olduğu doğru fikirler buradan halkımıza uzanacaktır. Aynı zamanda uzaktan eğitimin de bir aracı olarak değerlendirilecektir'' diyen Bahçeli, her biri alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan programlarla bu alanda da önemli adımlar atılacağını bildirdi.

Bahçeli, bütün dava arkadaşlarının ve halkın desteğiyle Alptürk Tv'nin sürekli gelişen ve büyüyen bir yayın organı olacağını söyledi.

Çetin Elmas, her gün saat 15.00'de yayına başlayacak Alptürk Tv hakkında bilgi verdi. Uzman kişilerce hazırlanan programların yanı sıra haberlerin de internet televizyonunda yer alacağını anlatan Elmas, Alptürk Tv'de ''gerçeklerin izleneceğini'' ve ''dünyaya Türkçe'' bakacaklarını belirtti.

Alptürk Tv'de yer alan programların jeneriklerinin de izlendiği törenin sonunda Bahçeli, internet televizyonunun genel merkez binasında hizmet veren birimlerini gezerek, bilgi aldı.

Kaynak: Medyahayat

banner53
Yorumlar (0)
18
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?