banner39

Milli Savunma Bakanı Yılmaz'dan CHP'ye ziyaret

Milli Savunma Bakanı Yılmaz, "Barış içerisinde, kardeşlik içerisinde, ülkemiz, Sivas ve demokrasi kazansın. Ortak paydamız Sivas ve Türkiye'dir" dedi.

Politika 01.05.2015, 18:11 01.05.2015, 18:11
Milli Savunma Bakanı Yılmaz'dan CHP'ye ziyaret

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, CHP Sivas İl Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette, CHP İl Başkanı Ahmet Turan Temel ile bir süre sohbet eden Yılmaz, partide bulunan CHP Sivas milletvekili adayları Ali Akyıldız ve Haydar Gölbaşı'na 7 Haziran'da yapılacak seçimlerde başarı diledi. 

CHP ve AK Parti'nin gayesinin Sivas'a daha iyi hizmet etmek olduğunu söyleyen Yılmaz, "Ama biz diyoruz ki, 'biz daha iyi hizmet ederiz, onların fazla tecrübesi yok.' Onlar da 'bir yerden başlayalım, biz de tecrübe kazanalım' diyebilecekler. CHP gösterilebilecek en iyi adaylarla yola çıktı, hayırlı uğurlu olsun. Barış içerisinde, kardeşlik içerisinde, ülkemiz, Sivas ve demokrasi kazansın. Ortak paydamız Sivas ve Türkiye'dir. Hiçbir yabancımız, gayrımız yoktur, her birimiz farklı bakış açısıyla ülkemize hizmet etmeye çalışıyoruz" diye konuştu.

Öte yandan Yılmaz, tarihi Kent Meydanı'nda partisinin tanıtım filmi için kamera karşısına geçti.

Esnaf ziyaretlerinde de bulunan Bakan Yılmaz, vatandaşlarla sohbet ederek seçimlerde AK Parti'ye destek vermelerini istedi.

Kaynak: AA

 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?