Saadet Partisi İBB adayını belirledi

Saadet Partisi, Küçükçekmece'de yapılan aday tanıtım toplantısında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak İl Başkanı Selman Esmerer'i belirledi.

Saadet Partisi İBB adayını belirledi

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediya Başkanı ve ilçe adaylarını Küçükçekmece'de düzenlenen bir törenle tanıttı.

Buna göre partinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı halen partinin il başkanlığını yürüten Selman Esmerer oldu.

Esmerer İstanbul Belediye Başkanı seçilmesi durumunda, su faturalarının yüzde 50 ucuzlayacağını, her üç metrobüste bir kadınların kullanımı için pembe metrobüs uygulamasına geçileceğini, her ilçede çok katlı otopark yapılacağını söyledi ve elektriğe alternatif olarak da güneş ve rüzgar enerjisinden daha ucuz olan "saadet jenatorü" kullanımına başlanacağını iddia etti.  

Toplantıda, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayının yanısıra, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beykoz, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Tuzla, Ümraniye  Zeytinburnu belediye başkan adayları da açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2014, 16:30
banner53
YORUM EKLE

banner39