banner15

Saadet Partisi İstanbul adaylarını tanıttı

Saadet Partisi Bağcılar Halk Sarayı'nda yapılan divan toplantısında partinin İstanbul ilçe başkan adaylarını tanıttı

Saadet Partisi İstanbul adaylarını tanıttı

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Saadet Partisi, İstanbul'daki bazı ilçelerde belediye başkan adaylarını belirledi.

Bağcılar Halk Sarayı'nda yapılan partinin İstanbul İl Divanı'na partinin genel başkanı Mustafa Kamalak da katıldı. Toplantıda bazı ilçelerin belediye başkan adayları da açıklandı. Kamalak, hem İstanbul'un hem de Anadolu'nun problemlerine sahip çıkacaklarını belirterek şu ifadeleri kullandı:

"Bir taraftan İstanbul'un problemlerini çözeceğiz, bir yandan Anadolu'dan İstanbul'a göçün önüne geçeceğiz. Bunu da her yerde yatırımı artırarak yapacağız. İnsanlar doğdukları yerde doysunlar. İstanbul, adeta yüzeyi buz tutmuş denize benziyor. Buz tutmuş denizin üzerinde yürüyenlerin sayısı arttıkça, tehlike de artar. Bugün İstanbul, böyle bir tehlikeyle karşı karşıya değil mi? Kapkaç, cinayet, soygun... İnsanlar karınları doymadığı için doğdukları şehirleri terk etmek zorunda kalıyorlar. İnsanlara iş imkanı açmak durumundayız."

Divan toplantısında Saadet Partisi'nin bazı ilçe belediye başkan adayları tanıtıldı. Avcılar'da Ender Esiner'in, Bağcılar'da Beşir İstemi'nin, Esenler'de Erol Urhan'ın, Fatih'te Lütfi Kibiroğlu'nun Gaziosmanpaşa'da Bilal Ay'ın, Kadıköy'de Bekir Cesur'un, Kağıthane'de Zeynel Keskin'in, Silivri'de Kadir Tokalı'nın, Sultanbeyli'de Halil İbrahim Arıkan'ın aday olduğu bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2013, 13:21
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48