Sarıgül geri adım attı: Şaka yapmıştım

CHP'li Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül Erdoğan için kullandığı "Sayın Başbakan Bir dünya lideridir" açıklaması için "o bir espriydi, latifeydi" dedi.

Sarıgül geri adım attı: Şaka yapmıştım

Cumhuriyet Halk Partisi'ne geçen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül daha önce söylediği, "Ben 14.5 yıldır belediye başkanıyım, uzun yıllardan beri AK Parti ile çalışıyorum. Sayın Başbakan dünya lideri artık, İstanbulla ilgilenmez. Bu zaten doğru bir şey değil" söylemi CHP'de özellikle Genel Başkan Kılıçdaroğlu tarafından tepki görmüştü. Sarıgül bugün katıldığı NTV yayınında söylediklerinin espriydi açıklamasında bulundu.

"O bir latifeydi, espriydi" diyen Sarıgül, "söylediklerim başka yerlere çekildi. Benim rakibim her zaman AK Parti'dir." dedi.

Bundan sonraki seçim kampanyalarında ironi yapacağını söyleyen Sarıgül, "kimse benden rakiplerime agresif konuşma beklemesin" dedi. 9 Kasım günü için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Sarıgül, 'Yarın CHP'nin muhalefetteki son günlerinin başlangıcı olacak. Yarın iktidarımızın başlayacağı günlerin başlangıcı olacak' dedi.

Kaynak: Ajanslar

 

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2013, 09:30
banner53
YORUM EKLE

banner39