Şivan Perver'in geleceği doğrulandı

Başbakan Erdoğan, Diyarbakır'da Mesut Barzani ile yapacakları görüşmede Şivan Perver'in de bulunacağı yönündeki iddiaları doğruladı. Erdoğan, Şivan Perver ile İbrahim Tatlıses'in Diyarbakır'da düet yapacağını ilk kez açıkladı.

Şivan Perver'in geleceği doğrulandı

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan , haftasonu Diyarbakır'da Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Başkanı Mesut Barzani 16 Kasım Cumartesi günü 300 çiftin toplu nikah törenine katıldıktan sonra 18.00'de biraraya gelecekler. Aynı gün Şivan Perver de Diyarbakır'a geliyor. Perver'in geleceği Başbakan Erdoğan tarafından doğrulandı. Perver ile İbrahim Tatlıses aynı gün bir düet yapacaklar.

Görüşmede ise petrol boru hattından Türksat anlaşmasına kadar bir dizi konunun masaya yatırılması bekleniyor.

Erdoğan'ın kentte görüşeceği Kuzey ırak Bölgesel Kürt Yönetimi lideri Mesut Barzani, 37 yıldır yasal sıkıntılar nedeniyle Türkiye'den uzakta olan ünlü Kürt sanatçı Şivan Perver'i de yanında getirecek.

ERDOĞAN DOĞRULADI

Konuyla ilgili parti grubunda açıklama yapan Erdoğan, Şivan Perver'in Türkiye geleeceği iddialarını doğruladı. Erdoğan "Diyarbakır'da cumartesi günü açılışlar yapacağız. Sayın Mesut Barzani de bu törenlere katılacak. İstiyoruz ki ülkemizin bütünlüğüne yönelik mesajlar güç kazanacaktır. Ertesi gün Ergani ve Bismil'de olacağız. Bu arada 300 aileyi evlendireceğiz. Bu evlilik töreninde de İbrahim Tatlıses ve Şivan Perver düet yapacaklar. Çeşitli folklor gösterileriyle zenginleştirilecek. 300 aileyi böylece bakanlığımızın organizasyonunu yaparak evlendirmiş olacağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2013, 14:01
banner53
YORUM EKLE

banner39