Yozgat Belediye Başkanı mazbatasını aldı

Yozgat Belediye Başkanlığına seçilen Kazım Arslan, mazbatasını alarak göreve başladı.

Yozgat Belediye Başkanı mazbatasını aldı

Yozgat Belediye Başkanlığına seçilen Kazım Arslan, mazbatasını alarak göreve başladı. Arslan, partililerle adliye binasına giderek İlçe Seçim Kurulu Başkanı Galip Akpınar’dan mazbatasını aldı.

Arslan, kendisine oy veren vermeyen tüm Yozgatlılara teşekkür ederek, tüm vatandaşların oylarının kıymetli olduğunu söyledi. Kendilerine verilen oyun da verilmeyen oyun da bir anlamı olduğunu dile getiren Arslan, şöyle konuştu:

"İnşallah biz bunun farkındayız ve işimiz bundan sonra başlıyor. Bugüne kadar olan kısmı başka bir fasıldı bundan sonrası için beklentilerin ne kadar yüksek olduğunu biliyorum. Bizimle ilgili ümit edilen şeylerin ne kadar yüksek olduğunu biliyorum. Yozgat’ın ihtiyaçlarının ne denli yüksek olduğunu yerel hizmetler manasında biliyorum. İnşallah bundan sonra gayretimiz bütün beklentilere cevap verecek şekilde olacaktır."

Aldığı oyun hakkını verecek çalışmalara imza atmanın gayretiyle çalışacağını kaydeden Arslan, "Benimle birlikte belediye meclisine seçilen bütün arkadaşlarımızla, onun dışında AK Parti’nin bütün teşkilatları bunun şuurundayız. Allah utandırmasın, Allah yardımcımız olsun. Bugünden itibaren AK Parti’nin değil Yozgat’ın belediye başkanıyız. İnşallah bütün Yozgat’ın beklentilerine uygun icraat yapmayı ve hoş seda bırakmayı Cenab-ı Hak bize nasip etsin" dedi.

Kaynak: AA

 

 

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2014, 20:41
banner53
YORUM EKLE

banner39