Koronavirüs salgını aşı pazarlaması mı? Erdoğan bir yıl önceden uyarmıştı

Ruh hastası bir mülti milyarderin kurduğu konsorsiyum ve virüs salgınıyla domine edilmek istenen dünya nüfusu. Amaç ne? Aşılarla nüfus nasıl azaltılacak? Türkiye salgına karşı neden daha başarılı oldu? Virüsün sponsoru olduğu iddia edilen Bill Gates, hayırseverlik işleriyle daha fazla ilgilenmek için kurucusu olduğu Microsoft'tan istifa etti.

Sağlık 14.03.2020, 12:20
Koronavirüs salgını aşı pazarlaması mı? Erdoğan bir yıl önceden uyarmıştı

Türkiye'nin nerdeyse dünyadaki bütün ülkelerde görülen ve 9 yaşın üzerindeki çok sayıda bağışıklığı düşük insanın ölümüne sebep olan koronavirüs salgını karşısında bu kadar mobilizasyon ve organize yeteneğinin arkasında daha önceden hazırlıklı oldukları bilgisi geldi.

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tarafından küresel (Pandemik) olarak nitelenen yeni tip koronavirüs salgını, kurum tarafından bir yıl önce uyarısı yapılmış.

Türkiye Gazetesinden Fuat Uğur bugünkü köşe yazısında tüm dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgını ile ilgili komplo teorilerini belgelendirdi.

"Virüs salgınını önceden Erdoğan’a kim fısıldadı?" başlığıyla verdiği haberinde şöyle yazdı:

Mart 2019 tarihinde, aralarında Türkiye’nin de yer aldığı 191 ülkenin üyesi olduğu Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ)'nün yaptığı açıklamanın hayli ciddiye alındığı gerçek. Çünkü o açıklamada ciddi risklere ve yıkıma yol açabilecek YENİ BİR KÜRESEL GRİP SALGINININ KAÇINILMAZ OLDUĞU bildirilmekteydi. Örgütün Genel Sekreteri Tedros Adhanom Ghebreyesus aynen şöyle diyordu:

“Hayvanlardan insanlara bulaşan ve potansiyel olarak küresel bir salgına neden olacak yeni bir grip virüsü tehdidi her zaman mevcuttur. Dikkatli ve hazırlıklı olmalıyız. Büyük bir grip salgınını tedavi etmenin masrafı, önleme masrafından çok daha ağır olacaktır.”

Cumhurbaşkanlığı bünyesinde Sağlık Politikaları Kurulu var ve başında Kardiyolog Prof. Dr. Serkan Topaloğlu bulunuyor.
 
GEÇEN YIL MART AYINDA YAYINLANAN KÜRESEL VİRÜS GENELGESİ
 
Sağlık Politikaları Kurulu ve Sağlık Bakanlığı anlaşılan bu uyarıyı önemsemiş ve DSÖ açıklamasından daha bir ay bile geçmeden Nisan 2019’da CUMHURBAŞKANI TAYYİP ERDOĞAN İMZASIYLA BİR GENELGE yayınlanmış. Bu genelgede nüfusun büyük çoğunluğunu etkileyebilecek küresel bir grip salgını ihtimaline karşı kamu kurum ve kuruluşlarınca alınması gereken tedbirler tek tek sıralanıp konuyla ilgili tüm sağlık sektörünün organize edilmesi istenmiş.

Cumhurbaşkanlığı genelge yayınlamış ve bu genelge de Sağlık Bakanlığı tarafından hayata geçirilince son birkaç ay öncesinden alınan etkin tedbirlerle virüs salgınına hazır bir Türkiye gerçeği ile karşı karşıya kalmışız.
Bu salgın simülasyonunu yapan Eric Tonner’e ve üniversitesine desteği verenlere de bir bakalım.
Bu araştırma ekibinin iki destekçisi var: Dünya Ekonomik Forumu ve Gates Vakfı...

Dünya çapında bir salgın hastalık ihtimalinin araştırılmasına çok büyük bir yatırım yapan ve sürekli on milyonlarca insanı öldürecek küresel virüs salgınlarından söz edip korkutucu konuşmalar yapan Bill Gates. Rockfeller Vakfı gibi küresel karteller, Uluslararası İlaç Üreticileri Federasyonu (IFPMA), DSÖ, UNICEF ve Dünya Bankası ile birlikte Uluslararası Aşı İttifakı olan GAVI’yi kuran Bill Gates.

Kendisi TED Konferansında yaptığı konuşmada aynen şöyle dedi:

“Dünyada 6,8 milyar insan var ve bu rakam 9 milyara doğru çıkıyor. İyi bir aşılama programı ve sağlık hizmetiyle bunu (nüfusu) %10-15 azaltabiliriz.”
Evet, GDO’lu gıdalarla bu önemli ölçüde yapılıyor olsa da nüfusu azaltmak o kadar kolay değil.
En iyisi kadınların doğurganlığını azaltmak.
Nasıl?

Aşılar yoluyla. Yani küçük yaştaki kız çocuklarını “çeşitli virütik salgınlara karşı” aşılayarak. Çünkü bu aşılarda kadınlarda kısırlık yapan patojenlerin varlığı artık sır olmaktan çıktı.
 
Aşı olmuyorlar mı? Aşıların yararsızlığına dair propaganda etkin mi?
O zaman aşıya ihtiyaç duyabilmelerini sağla.
Küresel virüs ve bakteri salgınları bunun için bulunmaz nimet. Domuz Gribi tantanası çıkardıklarında ABD’de 61 milyon insan aşı oldu. Aşı olan kadınlarda görülen düşük oranı yüzde 700 oranında arttı.
Kısacası ruh hastası bir Microsoft mülti milyarderi ve onun kurduğu konsorsiyumlarla domine edilmek istenen bir dünya nüfusu.
Haince, inanılır gibi değil ama gerçek. Aşı emin olun bulunacak.
IMF ve Konsorsiyum’da yer alan Dünya Bankası’nın GERİ KALMIŞ ÜLKELER’e ayırdığı toplam 67 milyar dolarlık destekleme fonunun ne anlama geldiğini buradan okuyun. Bu nüfusu çok fazla olan geri kalmış ülkelere gönderilecek aşılarla amaçlarının ne olduğunu da...

Kaynak: Türkiye gazetesi, resmi gazete.gov.tr

Yorumlar (6)
lazer 4 yıl önce
ben okuduklarımdan şunu anladım önce insanlar GDO lu yiyeceklerle zehirlenip bağışıklıkları düşürülecek sonra salgın hastalıkla ölümler olup nüfus azaltma planı olacak en son aşı vurularak kadınların doğum yapmaları engellenecek madem böyle göz göre göre niye GDO lu zehirli yiyecekler yedirildi neden ata tohumları yasaklandı insanlar şimdi ne yapacak ??
Portre 4 yıl önce
Tabi tabi önceden biliniyordu da neden 20bin kişiyi ümreye gönderdiler bugün 18 yarın 30 sonrada yüz böyle gidecek madem biliyordu hiffizsihiyeyi niye kapattı labaratuarlara desteği neden kesti bırakın tayyibin reklamını yapmayı
xxxx 4 yıl önce
ey sepet kafalı ! önce sen şu soruya cevap ver ondan sonra umrecilere laf at.yurt dışına çıkanların çoğunluğunu umreciler mi oluşturuyor yoksa diğerleri mi?
Hope 4 yıl önce
Dünya Sağlık Örgütü'nün açıklamasının ardından böyle bir önlem alındıysa bunun ne gibi bir şeyi var yani virüsü yayacaklarını önceden söylediler ve aşısını da istedikleri ölüm sayısına ulaştıktan sonra mı çıkartacağını söylüyorsunuz? Şaka mısınız kardeşim? İnsan hiç sevdiklerini öldürmeye teşebbüs eder mi bunlar kendileri de hasta olabileceklerini bilmiyorlar mı sanıyorsunuz? Bunun Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile bir alakası yok direkt genelge yayınlamışlar hastalık çıkarsa en aza indirilsin diye ve bunu da günümüze kadar başardılar umarım bizim ülkemizdekiler hastalığı atlatır, saygılarla.
alfa 4 yıl önce
aşıların tamamının içinde alfa 2-5 bütoksi-sikroksizuttirik asit isminde bir madde katmaktadırlar. bu maddenin ise kız çocuklarında kısırlık yaptığını artık bilmeyen yoktur heralde.
Recep EROL 4 yıl önce
Dünya lideri, öngörüleri yüksek, ben değil biz diyebilen, halkı için mücadele eden LİDER
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?