Nabi Avcı hastaneye kaldırıldı

AK Parti Eskişehir 1. sıra milletvekili adayı Nabi Avcı yoğun tempo nedeniyle rahatsızlanıp hastaneye kaldırıldı.

Nabi Avcı hastaneye kaldırıldı

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eski Başdanışmanı ve AK Parti Eskişehir 1. sıra milletvekili adayı Nabi Avcı hastaneye kaldırıldı. Yoğun tempo nedeniyle yorgun düştüğü belirtilen Avcı'nın birkaç gün hastanede müşahade altında tutulacağı belirtildi. 

Alınan bilgiye göre, Avcı, dün gece saat 23.00'e kadar kentteki seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya geldi. Daha sonra evine gelerek dinlenmeye başlayan Avcı'da 23.30 sularında baş dönmesi ve aşırı ateş görüldü. Durumu danışmanlarına ve partililere bildiren Avcı, hemen otomobille Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Avcı, acil servisteki ilk tedavisinin ardından Nöroloji servisinde müşahade altını alındı.

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Fidan, Avcı'nın gece baş dönmesi ve aşırı ateş şikayetiyle hastaneye getirildiğini söyledi. Avcı'ya Yunus Emre Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde yapılan müdahalede aşırı yorgunluk, tempo ve strese bağlı olarak (vertigo) baş dönmesi tanısı konduğunu belirten Dr. Fidan, "Avcı, şu anda hastanemizin Nöroloji servisinde müşahade altında. Kendisi birkaç gün hastanemizde kalacak. Durumu da gayet iyi. Herhangi bir sıkıntı yok. Birkaç gün sora kendisini taburcu edeceğiz." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2011, 12:58
YORUM EKLE

banner33

banner37