banner39

AHLAK-DER aylık değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi

Konya merkezli ülke genelinde çalışmalar yapan AHLAK-DER, aylık değelendirme toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan AHLAK-DER Genel Başkanı Güçlü, İslam dünyasına küresel çapta oynanana oyunlara dikkat çekti.

Genel 28.04.2019, 15:36
AHLAK-DER aylık değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi

Genel Merkezi Konya'da bulunan Dünya Ahlak ve Maneviyat Derneği (AHLAK-DER) tarafından aylık değerlendirme toplantısı Safa Royal Museum Otel'de bugün gerçekleştirildi. Yoğun bir katılımın gözlemlendiği toplantıda konuşma yapan AHLAKDER Genel Başkanı Kemal GÜÇLÜ, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Kemal Güçlü, ‘’Toplum olarak geçmişte çok zor zamanlar yaşadık. Irkçı emperyalizmin (Küresel Siyonizm) ülkemizde oynadığı oyunlarla insanımız, dininden uzaklaştırılmaya, borca esir edilmeye, aç bırakılmaya çalışıldı." dedi. 

AHLAK-DER Genel Başkanı Güçlü konuşmasına, "Geçmişinden habersiz insanlar, geleceğe yön veremezler. Tarihimizi okumak mecburiyetindeyiz. Bizler bu gerçekleri geleceğimiz olan gençlerimize anlatmak için çalışıyoruz. Necip milletimiz 19 defa düzenlenmiş Haçlı Saldırılarını  nasıl durdurduysa, bizler de bu ırkçı emperyalizmin oyunlarını durdurma inancıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.’’ diyerek devam etti.

Komisyon başkanlarının sunumlarıyla devam eden toplantı, toplu fotoğraf çekimi ardından sona erdi.

Kaynak: www.dunyabulteni.net

Yorumlar (1)
Nuri Atalay 3 yıl önce
Allah razı olsun
23
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?