Türkiye ve dünya gündeminde bugün / 25 Haziran 2022

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ünye OSB ve Fatsa OSB'de incelemelerde bulunacak, Valiliği, AK Parti İl Başkanlığını, Balmer Arı Ürünleri Ar-Ge Merkezini ve Çikolata Park'ı ziyaret edecek, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Projeleri Toplu Açılış Töreni ile Çamsan Ordu MDF3 Üretim Tesisi Açılış Töreni'ne katılacak.

Türkiye ve Dünya gündemi 25.06.2022, 09:01
Türkiye ve dünya gündeminde bugün / 25 Haziran 2022

SİYASET

1- Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Valilik, Adalet Sarayı ve Belediyeye ziyarette bulunacak, AK Parti İl Danışma Meclisi toplantısına katılacak ve Ağrı Barosunu ziyaret edecek.

(Ağrı/10.00-16.00)

EKONOMİ FİNANS

1- Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ünye OSB ve Fatsa OSB'de incelemelerde bulunacak, Valiliği, AK Parti İl Başkanlığını, Balmer Arı Ürünleri Ar-Ge Merkezini ve Çikolata Park'ı ziyaret edecek, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Projeleri Toplu Açılış Töreni ile Çamsan Ordu MDF3 Üretim Tesisi Açılış Töreni'ne katılacak.

(Ordu/11.15-18.00)

2- Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Haydarpaşa Garı Arkeolojik ve Endüstriyel Parkı'nda inceleme ve basın açıklaması yapacak.

(İstanbul/11.00)

GÜNCEL

1- Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Valiliği ziyaret edecek, Yeni Karaköy Camisi ve Meydan Camisi'nde hafızlık icazet merasimlerine katılacak.

(Manisa/09.00/12.30/13.30)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?