banner39

İDO'dan Kadıköy-Yenikapı-Bursa seferleri

Yolcularından gelen yoğun talep üzerine Kadıköy-Yenikapı-Bursa seferleri ile Bursa'dan gelenlere İstanbul'un her noktasına kolay ve hızlı erişim imkanı sağlanacak.

Türkiye 07.02.2014, 21:41 07.02.2014, 21:41
İDO'dan Kadıköy-Yenikapı-Bursa seferleri

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Yolcularından gelen yoğun talep ve Marmaray'ın Taksim-Yenikapı bağlantısının hizmete girecek olması üzerine 17 Şubat'ta başlayacak Kadıköy-Yenikapı-Bursa seferleri ile Bursa'dan gelenlere İstanbul'un her noktasına kolay ve hızlı erişim imkanı sağlanacak.

İstanbul Deniz Otobüsleri AŞ. (İDO), Kadıköy-Yenikapı-Bursa hattında deniz otobüsü seferleri hizmete sunacak.

İDO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, ocak ayında sonlandırılan Kabataş-Kadıköy-Bursa seferlerinin ardından yolcularından gelen yoğun talep üzerine İstanbul-Bursa arasındaki seferlerini Kadıköy-Yenikapı-Bursa güzergahı olarak yeniden düzenledi.

Marmaray'ın Taksim-Yenikapı bağlantısının hizmete girecek olması üzerine 17 Şubat'ta başlayacak Kadıköy-Yenikapı-Bursa seferleri ile Bursa'dan gelenlere İstanbul'un her noktasına kolay ve hızlı erişim imkanı sağlanacak.

Bursa'dan gelen yolcular, İstanbul'a varışlarından itibaren Marmaray ve Kadıköy-Kartal metrosunu kullanarak kentte birçok noktaya 15-30 dakika içinde ulaşmalarını sağlayacak seferlerle yıl sonuna kadar 500 bin yolcunun taşınması hedefleniyor.

İDO, Kadıköy-Yenikapı-Bursa deniz otobüsü hattında 9 liradan başlayan fiyatlarla iki şehir arasında günübirlik seyahatleri kolaylaştırmayı hedefliyor.

 

 

banner53
Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?