banner39

İstanbul trafiğine G-20 ayarlaması

G-20 Bakanlar ve Merkez Bankası Başkanları Toplantısı'nın yapılacağı 9-10 Şubat'ta İstanbul'da bazı noktalar trafiğe kapatılacak

Türkiye 07.02.2015, 13:03 07.02.2015, 13:03
İstanbul trafiğine G-20 ayarlaması

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

İstanbul'da G-20 Bakanlar ve Merkez Bankası Başkanları Toplantısı kapsamında 9-10 Şubat'ta Şişli'de Mete ve Adil Baba kavşakları kademeli trafiğe kapatılacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, toplantı, 9-10 Şubat'ta Şişli'deki İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Bu kapsamda emniyet ve trafik tedbirleri çerçevesinde, 9 Şubat Pazartesi saat 08.00'den toplantının sona ereceği tarihe kadar toplantıya katılacakların geçişleri esnasında Mete ve Adil Baba kavşakları kademeli trafiğe kapatılacak.

Kapatılma esnasında sürücülerin yönlendirileceği alternatif yollar şöyle: Dolmabahçe Vodafone Arena Stadyumu arkasından gelen akım, Asker Ocağı Caddesi başından Gümüşsuyu istikametine, Taş Kışla Caddesi'nden gelen akım Adil Baba Kavşağı'ndan Küçük Çiftlik Caddesi'ne yönlendirilecek. Taksim Meydanı'ndan Mete Kavşağına dönüşler, AKM önünden Gümüşsuyu Caddesi'ne, Divan Kavşağı'ndan Mete Kavşağı'na gelen akım, Tünel içi ve Tünel üstünden Cumhuriyet Caddesi'ne yönlendirilecek.

banner53
Yorumlar (0)
10
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?
Günün Karikatürü Tümü