Kayıp başhekimin cesedi bulundu

İki gündür kendisinden haber alınamayan Köse Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Sezgin Demir'in cesedine ulaşıldı

Kayıp başhekimin cesedi bulundu

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Gümüşhane'de, dün geceden beri haber alınamayan Köse Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Sezgin Demir'in trafik kazası sonucu öldüğü belirlendi.

İstanbul'da geçirdiği yıllık iznin ardından dün gece geldiği Trabzon Havalimanı'ndan, 29 DK 663 plakalı otomobiliyle Köse'ye dönmek üzere yola çıkan ancak sabah mesaisine gelmemesi üzerine kaybolduğu anlaşılan Demir için İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ile jandarma ekiplerince arama çalışması başlatıldı.

Demir'in cep telefonu sinyallerine göre çalışmalarını Trabzon-Gümüşhane kara yolunun İkisu mevkisi çevresinde yoğunlaştıran ekipler, Demir'in cesedini Harşit Çayı kenarında otomobilinin yanında buldu.

Yapılan ilk incelemede, Demir'in otomobilinin, üzerinden geçtiği köprüdeki virajı alamayarak karşı şeritteki köprüye çarptıktan sonra Harşit Çayı yatağına düştüğü, çarpmanın etkisiyle Demir'in araçtan dışarı savrularak hayatını kaybettiği belirlendi.

Demir'in cesedi, Gümüşhane Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Bu arada Sezgin Demir'in yıllık iznini aldıktan sonra İstanbul'a gittiği, burada nişanlısı Tuğba Demir ile nikah kıydırdığı, ardından kendisinin Köse'ye, Tuğba Demir'in ise Almanya'ya döndüğü, çiftin düğününün ise 10 gün sonra yapılacağı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2018, 16:14
banner53
YORUM EKLE

banner39