banner39

Oxfordlu Bilimadamı; Uzaylılar gezegeni kurtarmak için insanlarla melez bir ırk oluşturuyor

Oxfordlu hocaya göre uzaylılar insanlarla çiftleşiyor, gezegenimizi kurtaracak yeni bir melez tür oluşturmak için

Uzay 27.04.2019, 15:46 30.07.2022, 17:48

Bir Oxford profesörü, uzaylıların, gezegeni iklim değişikliğinden yok etmekten kurtaracak melez bir tür yaratmak için insanlarla birleşerek yeni bir melez ırk oluşturduklarını öne sürdü.

Oxford'daki Oriental Institute'de Kore asıllı bir eğitmen olan Young-hae Chi, insan-uzaylı melezlerin zaten aramızda yürüyor olabileceğini söyledi. 

Birkaç yıl önce bir derste öne sürdüğü iddiaları ile ilgili bir kitap yazdı. 

Oxford Student gazetesinde çıkan habere göre , Oxford Union'daki konuyu tartışma önerisi geçen yıl reddedildi . 

Uzaylı Kaçırma ve Çevresel Kriz başlıklı dersinde, dünyadaki uzaylıların varlığına ilişkin teorisini ana hatlarıyla açıkladı. Profesör uzaylıların insanları kaçırması ve iklim değişikliği arasındaki korelasyona inanıyor. 

Dr. Chi, 'sadece bilim insanları ve ilahiyatçılar değil, aynı zamanda insan türlerinin hayatta kalabilmesi konusunda büyük endişe duyuyor gibi görünen insan olmayan türler' dedi.

İklim değişikliğinin tersine çevrilmesi artık sadece dünyayı kurtarmakla kalmayacak,diyen Profesör, “Hibrit projenin bu yaklaşmakta olan insan medeniyetinin ölümüne bir cevap olduğu varsayılabilir.” yorumunu yapıyor.

Korece yazdığı yeni kitabına göre dört tür uzaylı vardır: küçük, uzun ve koyu, yılan gözleri olan pullu ve böcek benzeri. 

Organlarımız algılarımızı sınırlıyor

Böcek türündeki uzaylılar, alt saflara emir verir ve insanların yaşayamayacağı kapsamlı bir sistemde var olur, çünkü organlarımız algımızı sınırlıyor. 

Dr. Chi, görüşünü desteklemek için hala daha fazla kanıt aradığını söylese de, Dr. Chi, yabancı-insan hibritlerinin yüksek zekalı olduklarını ve bu nedenle geleceğin problem çözücüleri olabileceğini öne sürdü.  

Kaynak: www.dunyabulteni.net

Yorumlar (1)
Selçuk savaşan 4 yıl önce
Uzaylılar bizi mayalarken hata oluştu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?