banner39

16.05.2018, 16:46

Vahşi Batı (1)

İnsanın en enfüsi (subjektik-iç) boyutundaki RUH ve NEFS imtihanı, sosyolojik (toplumsal) boyuta (objektif-afaki) genişleyince, tarihi olaylardaki zıddiyet (karşıtlık) oluştu. Ruh’u yücelten PEYGAMBER’lere bağlananlarla, Şeytan’lara tabi olanlar arasında sayısız savaşlar, çarpışmalar, kavgalar, dövüşler, rekabetler süregeldi. Bugün (2018’de) de çok ciddi rekabetler, savaşlar devam ediyor. Peygamberlerin tebliği ve uygulamları olan “Kutsal Siyaset”e karşı, ŞEYTAN’lar çok “Çirkin Politika”lar üretip, toplumları kışkırtıyorlar. (Siyaset ve Politika farkına dikkat)

Türkiye’miz, dostlarımızı sevindiren, düşmanlarımızı çıldırtan, kıskandıran bir YÜKSELİŞ çığırındadır. Dev projeler, hayat ve medeniyet standartlarımızı daha mükemmel seviyelere yükseltme yolundadır. Bu gelişmelerden rahatsız olan, içimizdeki ihanet odakları ve bunları yönlendiren dışımızdaki emperyalist devletler, çok açık bir “savaş”ı başlatmışlardır. Her gün utandırıcı skandallara karışıyoruz.

Bu “savaş”, Türkiye’mizin “İKİNCİ BAĞIMSIZLIK” cihadıdır. Sesli-Sessiz-Sinsi-Derin-Topyekün-Kindar-İşgalci-Kıskanç-Bölücü-Zalim bir “Haçlı İttifakı” ile boğuşuyoruz. Bu saldırıdan koalisyonun koro şefi “Siyonist, terörist İSRAİL”dir. Şeytan, bu sapık topluluğa “Üstün Irk” kibirini bir virüs gibi bulaştırmıştır. ABD-İngiltere-Fransa-Almanya-Avusturya-Belçika-Hollanda, bu terörist oluşumu şımartmaktadırlar.

“Vahşi, Barbar, Sadist ve Fanatik bir Batı” ile savaşıyoruz. Çağdaşlık pantolonu giymiş bir canavar..

 

Batı’nın bu özellikleri, tarihler boyunca süregelmiştir. Mesela, Bizans İmparatoriçesi Theodora, miladi 532 yılında, bir hipodram yarışı sonunda galeyana (coşma’ya-kaynama’ya) gelen halkı bastırmak ve tahtını kurtarmak için 30 bin kişiyi hipodram’da kılıçtan geçirmiştir. (KAYNAK: Tarihçi-yazar İsmail Hami Danişmend-Tarihi Hakikatlar / Cild:1, İst.1973-Sh. 157)

 

Afrikalılara “Yamyam” diyen Batı, Berlin’de eğemen olan Töton ve German kabileleri, yüzyıllar boyunca, rakiplerini öldürdükten sonra, pişirip-yemek geleneğini sürdürmüşlerdir. (KAYNAK: Aytunç Altındal İslam ve Avrupa Kültürü-Milliyet Gazetesi, 12 Şubat 1993 Sh. 17) Batı, bu yamyamlığını daima hatırlamalıdır.

Bizans İmparatoru I.Andronic, Sultanahmet’te, At meydanı denilen yerde, bir “İnsan Mezbahası” kurdurmuştur. (KAYNAK: İsmail Hami Danişmend-a.g.e Sh.155)

20. asrın sonlarında, Meksika’da “insan avı” turları düzenlenmekte idi. Çiftlik sahibi, zengin katiller, helikopter kiralayarak, Amazon Nehri çevresinde bakir ormanlara sığınmış olan yerlileri zevk için avlamışlardır.. (KAYNAK: Ahmet Rıza-Batı’nın, Doğu Politikası’nın Ahlaken iflası-Üçdal Neşriyat 1982. Sh.114)

Eflak Vayvodası (Yöneticisi-Valisi-Beyi) Osmanlılara Müslüman-Türklere anlatılmaz bir kin ve düşmanlık içinde olan III. Vlad, tarihimizde “Kazıklı Voyvoda” namı ile bilinir. Korkunç bir cani, kesinlikle yok edilmesi gereken bir “SAPIK” olan bu vahşet makinası, esir aldığı kişilerin kazıklarda can çekiştiğini, saray halkı ile birlikte, yemek yerken seyrederlerdi. Kazıklı, voyvoda, “Vahşi Batı’nın” merhametsizleşmesinde önemli etkisi olan, şifozrenik bir canavardır.

Bu yazı serisi ile “Batı foseptiği”ne bir kazma vuruyorum. Akan pislikleri Trump- Theresa May-Sarkozi-Merkel-Werner Foyman-Elio Di Rupo-Helle Thorning Sehınidt-Jean More Ayraut-Mark Rutte-Fredrik Reinfeld-Mario Monti-Medvedev-Samaras gibi “Başbakan”lar görebiliyorlar mı? “Vahşi Batı”nın yüz karası bu zulümlerini Sunday Times-Washington Post-New York Times- Usa Today- Die Welt-Der Spiegel-Zeitungen Deutschland-Le Soir-Lemonde Nederlandse Kranten-The Sun-Ziare Romanesti gibi gazetelerde yazabilecek bir muharrır (yazar)’ın çıkma ihtimali var mı? Mümkün değil.

 

Ama Türkiye düşmanlığı, Arz-ı Mev’ud safsatası, Mezopotamya Petrolleri, Türkiye’nin bölünmesi (!), terör koridoru, dağlarımızda paramparça edilen çakal leşleri söz konusu olunca, “Bremen Mızıkacıları” misali, anıran, havlayan, miyavlayan ve horozlaşan “Vahşi Batı”nın dilleri çözülüyor. Kalemlerinden kan damlıyor. Aziz milletim! 24 Haziran’da şahlan! 15 Temmuz ruhunu “Cumhurun İttifakı” (Ak Parti+MHP+BBP) için güçlendir. Devam edelim.

Kaynak: Gaste24

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?