40 gündür havaalanında yatıyor

İran'dan İstanbul'a gelen 60 yaşındaki Ahmad Ganjjou isimli yolcu 40 günden beri Atatürk Havalimanı'nda konaklıyor. Yolcunun Danimarka'ya gitmek için geldiği ancak bir daha da havaalanından ayrılmadığı belirtiliyor

Yurt Haberleri 19.07.2013, 09:45 19.07.2013, 09:47
40 gündür havaalanında yatıyor

Dünya Bülteni /Haber Merkezi

Danimarka'ya gitmek için İran'dan İstanbul'a gelen 60 yaşındaki Ahmad Ganjjou isimli yolcu 40 günden beri Atatürk Havalimanı'nda konaklıyor.

İran vatandaşı Ahmad Ganjjou, 26 Mayıs tarihinde Danimarka'ya gitmek için İran'dan Atatürk Havalimanı'na geldi. Danimarka'ya gitmekten bir anda vazgeçen Ganjjou Atatürk Havalimanı'nda yatıp kalkmaya başladı. 40 günden beri havalimanında bulunan Ahmad Ganjjou yolcuların ve görevlilerin yardım isteklerini de geri çeviriyor.

Akşam'daki habere göre Ahmad Gonjjou havalimanında neden kaldığı konusunda ise "Bir karar verecektim. Ya gidecektim İran'a ya da dönecektim Danimarka'ya " dedi.

Öte yandan yasal herhangi bir sorun olmadığı için Atatürk Havalimanı'nda beklemesinde bir sakınca görülmeyen Ahmad Gonjjou için yetkililerin İran Konsolosluğu ile iletişime geçeceği öğrenildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?