banner15

Adana'da canlı bomba paniği

Adana Vali Konağı'nın bulunduğu caddede oturan ve durumundan şüphelenilen bir kadın, ''canlı bomba paniği''ne neden oldu.

Adana'da canlı bomba paniği

Adana Vali Konağı'nın bulunduğu caddenin girişindeki refüjde oturan ve durumundan şüphelenilen bir kadın, ''canlı bomba paniği'' yaşanmasına neden oldu.

Alınan bilgiye göre, Vali Konağının bulunduğu Vali Yolu Caddesi ile Atatürk Caddesi'nin kesiştiği kavşaktaki refüjde oturan tamamen siyah giyinmiş bir kadının durumundan şüphelenen vatandaşlar durumu polise bildirdi.

İhbar üzerine gelen ekipler, kadının üzerinde patlayıcı madde bulunabileceği ihtimali üzerine kavşağa çıkan tüm yolları trafiğe kapatıp, çevre güvenliği aldı. Olay yerine gelen bomba imha uzmanı, sinyal kesici cihazı çalıştırdıktan sonra kadının yanına gitti.

Ekipler ilk yaptıkları incelemede sürekli ağlayan kadının psikolojik sorunları olduğunu belirledi. Bir kadın polis memurunun da üzerini aradığı kadın, tedavi için ambulansa alındı.

Bu arada, olay yerine gelen ve kadının eski eşi olduğunu iddia eden bir kişi polis ekipleri tarafından ifadesine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü.

Yapılan incelemelerin ardından cadde trafiğe açıldı.

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2011, 22:09
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35