Ak Parti: Erdoğan'ı karşılama planı yok

AK Parti İstanbul İl Başkanı Babuşcu, Başbakan Erdoğan'ın Kuzey Afrika dönüşünde havalimanında karşılamasına yönelik bir organizasyon olmadığını açıkladı

Ak Parti: Erdoğan'ı karşılama planı yok

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kuzey Afrika dönüşünde havalimanında karşılamasına yönelik bir organizasyon olmadığına dikkat çekerek, "Kesinlikle bu anlamda bir organizasyon yapmadık, böyle bir şeye ihtiyaç da duymuyoruz. Sosyal medyada birilerinin ifade ettiği gibi bir güç gösterisine de ihtiyacımız yok" dedi.

 Aziz Babuşcu, TGRT Haber'de canlı yayınında yaptığı açıklamlarda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kuzey Afrika dönüşü kalabalık bir grup tarafından karşılanacağı iddialarına ilişkin, "Bizim Sayın Başbakanımızı karşılama konusunda AK Parti İstanbul İl Teşkilatı olarak herhangi bir organizasyonumuz yok. Kesinlikle bu anlamda bir organizasyon yapmadık, böyle bir şeye ihtiyaç da duymuyoruz. Sosyal medyada birilerinin ifade ettiği gibi bir güç gösterisine de ihtiyacımız yok. Biz ne yapıyorsak milletimizle beraber yapıyoruz, bizim gücümüz milletimizdir zaten. Biz milletle beraber bu güne kadar yürüdük öyle de yürümeye devam edeceğiz. Onun için bu gece Sayın Başbakanımızın gelişini karşılamaya dönük herhangi bir organizasyon yok. Sayın Başbakanımızı karşılama konusunda havalimanına gitmeyeceğiz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2013, 17:14
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35