banner39

Bıçaklı saldırıya uğrayan polis hayatını kaybetti

Maltepe ilçesinde Gülsuyu Mahallesi'nde bir olaya müdahale eden 2 polis bıçaklı saldırıya uğradı, polislerden biri kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti

Yurt Haberleri 17.02.2014, 14:17 17.02.2014, 15:40
Bıçaklı saldırıya uğrayan polis hayatını kaybetti

İstanbul'da Maltepe Gülsuyu Mahallesi'nde bir olaya müdahale eden 2 polis, bıçaklı saldırıya uğradı. Polislerden birinin hayatını kaybettiği bildirildi.

Gülsuyu Mahallesi, Hasan Bey Caddesi'nde bir kişinin eşini dövdüğü ihbarı üzerine Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü, Güvenlik Büro Amirliği’nde görevli polis memurları Koray Albayrak ve Mehmet Emin Aydın olay yerine gitti.

Bu sırada eşini dövmeye devam eden Sedat Kurt’un elinde bıçak olduğu ifade ediliyor. Sedat Kurt kendisini ikna etmeye çalışan iki polis memuruna saldırdı. Kurt’un rastgele salladığı bıçak darbeleri polisleri yaraladı.

İki polisin yaralanmasından çok kısa sonra destek ekipler olay yerine ulaştı. Meslektaşları Koray Albayrak’ı Dr.Siyami Ersek Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Mehmet Emin Aydın’ı ise Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Vücudunun bir çok yerinde bıçak yaraları bulunan Mehmet Emin Aydın tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

banner53
Yorumlar (0)
30
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?