CHP, cami temizliği yapıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Beypazarı İlçe Başkanlığı camilerinin temizliği için köy köy geziyor.

Yurt Haberleri 20.07.2013, 15:27 20.07.2013, 15:27
CHP, cami temizliği yapıyor

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Ankara'da Çankaya bölgesindeki ibadethanelerin temizliğini düzenli olarak sürdüren Çankaya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı cami temizlik ekibi, CHP Beypazarı İlçe Başkanlığı'nın talebi üzerine bu Ramazan'da da Beypazarı'na bağlı Yıldız, Dudaş, Sekli, Kaplan, Sarıağıl ve Bağözü Köylerinde bulunan Camilerin temizliğini yaptı.

Temizlik çalışmalarının, önümüzdeki günlerde diğer köylerimizde de sürdürüleceğini belirten CHP Beypazarı İlçe Başkanı Ali Uysal insanın girdiği her mekan temiz olmak zorunda olduğunu ve secdeye giden alınların yerinin temiz olmasını gerektiğini belirterek "Beypazarı'nda örnek olacak bu çalışmayı geçen yıl Ramazan'da da başlattık. Bu Ramazan'da da Çankaya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'nün desteğiyle köy camilerimizin temizlik çalışmasına devam ediyoruz. Bu hassas yaklaşımımızda cami görevlilerimiz, köy sakinlerimiz ve muhtarlarımız tarafından takdirle karşılanmaktadır.Bu güzel ve anlamlı çalışmamıza verdiği destekten dolayı Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık'a Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne ve cami temizlik ekibine teşekkür ediyoruz." dedi

Cami temizliği yapılan köy sakinleri de "Temizlik olmadan iman olmaz. Çankaya Belediyesi temizlik ekiplerini görünce çok mutlu olduk. Bizler böyle bir hizmete alışık değildik. Camimizin temizliğini kendimiz yapıyorduk. Yapılan bu hizmet harika bir hizmet. Emeği geçenlere ve CHP Beypazarı İlçe Başkanlığı'na teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?