CHP İzmir İl Başkanı, Ak Partililere hakaret etti

CHP İzmir İl Başkanı Engin, Ak Parti'nin İzmir mitingini küçümsemek için, mitinge katılan yüzbinler için "Midyeyi kabuğuyla yiyenler" şeklinde hakaret etti

CHP İzmir İl Başkanı, Ak Partililere hakaret etti

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, geçen pazar günü İzmir'deki Ak Parti mitingine katılan yüzbinlere hakaret eden ifadeler kullandı. Engin, "Bizim mitingimize gelenler midyeyi kabuğu ile birlikte yiyenler olmayacak" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün yaptığı mitingin hazırlıklarını yaparken, Ak Parti'nin yaptığı ve yüzbinlerin katıldığı mitingi küçümsemeye çalışan Engin, vatandaşlara hakaret etti.

AK Parti mitinginin 'taşıma kalabalıklar' ile yapıldığını iddia eden Engin, "Bizim mitingimizde İzmir olacak. İzmir dışından gelen, kenti bilmeyen insanlar olmayacak. Alanda binlerce kişi ellerinde Türk bayrakları ile genel başkanımız ile buluşacak. Biz, AKP gibi duruma insan sayısı olarak bakmıyoruz. Onlar otobüslerle yüzlerce kilometre uzaktan insan taşıdılar. Bizim mitingimize gelenler midyeyi kabuğu ile birlikte yiyenler olmayacak" dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2014, 17:58
banner53
YORUM EKLE

banner39