CHP'deki rezidans skandalına 'saldırı' da eklendi

Kadıköy’de öldüresiye dövülen CHP’li Meclis Üyesi Hüseyin Sağ’ın, CHP'li İlgezdi ve Kılıçdaroğlu’nun kızı Zeynep Kılıçdaroğlu’nun daire sahibi olduğu Buz Residence ile ilgili suç duyurusunda bulunduğu ortaya çıktı

CHP'deki rezidans skandalına 'saldırı' da eklendi

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

CHP'li Meclis Üyesi Hüseyin Sağ'ın, önceki gün öldüresiye dövülmesinin yankıları sürüyor. Sağ'ın Ataşehir Belediyesi ile ilgili çok sayıda hukuksuzluktan dolayı şikayette bulunduğu ortaya çıktı. Sağ'ın ayrıca, CHP Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi'nin eniştesi ve akrabalarının yeni ortaya çıkan rezidans dairelerine yönelik aylar öncesinden savcılığa giderek suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

Ataşehir'deki Doğa Koleji'nin de kaçak olduğunu öne süren Sağ, bununla ilgili de şikayetçi olmuş. Rezidans skandalının ortaya çıkmasının ardından saldırıya uğrayan Sağ, koruma talebinde bulundu. Sağ'a uzun süredir tehdit telefonları geldiği öğrenildi.

4 ZANLI GÖZALTINDA

'Buz Rezidans' skandalının ortaya çıkmasını sağladığı için öldürülmek istenen Hüseyin Sağ'a yapılan saldırının kamera görüntüleri de ortaya çıktı.

Görüntülerdeki 3 kişiden 2'si önceki gün yakalanmıştı. Polis, Resul G. ile Cüneyt K.'dan sonra dün de Cumhur T.'yi, Hüseyin Sağ'ın arabasına çarptıkları araçla birlikte yakaladı.

Ayrıca olayla ilgili 4'ncü bir kişinin daha gözaltına alındığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2015, 10:54
banner53
YORUM EKLE

banner39