Erdoğan, CHP dönemindeki susuzluğu hatırlattı

Başbakan Erdoğan, Kartallılara CHP döneminde tankerlerle taşınan suyu hatırlattı. Erdoğan, gençlerin bu su tankerlerini hatırlamadığını belirterek annelerinden onlara anlatmalarını istedi

Erdoğan, CHP dönemindeki susuzluğu hatırlattı

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Başabakan Erdoğan doktorların iki gün istirahatı iznini dinlemedi ve partisinin Kartal mitinginde vatandaşlara hitap etti. Başbakan Erdoğan ailesiyle katıldığı mitingde Kartallılara CHP döneminde tankerlerle taşınan suyu hatırlattı. Erdoğan, gençlerin bu su tankerlerini hatırlamadığını belirterek annelerinden onlara anlatmalarını istedi.

İşte Başbakan'ın Kartal konuşması: Şu CHP zihniyetine bakın. Biz ne yaptıysak Kartal'a orda kalıd. Kardeşlerim şimdi duyduk ki; size tapu vaadinde bulunuyormuş. Sen kimsin? Senin tapu yetkin mi var? Senin böyle bir yetkin yok. Söz veriyorum diyor. Bunların hayatı yalan. Bunlar ne hukuk tanırlari ne hak. Ne olacak başındaki adam Kılıçdaroğlu atıp tutuyor. Mazotu 1.5 liraya indirecekmiş. Sen Meclis'e gelecek cari açık diyeceksin. Mazotu 1.5 liraya indireceksin.

Kartal'da, Pendik'te, Tuzla'da tankerler geliyordu, su tankerleri. Anneler hatırlayın o günleri hatırlayın. Gençler hatırlamaz siz onlara hatırlatın, 2,5 milyon genç bu seçimde ilk defa oy kullanacak. Yavrum biz susuzduk AK Parti geldi bizi susuzluktan kurtardı. Bu söylediklerim yalansa bize oy vermeyin gidin CHP'ye oy verin. Ama bu anlattıklarım doğruysa gelin kaldığımız yerden daha çok yapacak işimiz var diyerek yolumuza devam edelim.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2014, 13:40
banner53
YORUM EKLE

banner39