banner39

İnsanlık Galata Köprüsü'nde yerlerde!

Galata Köprüsü'nde balık tutmaya çalışan yaşlı bir adam olduğu yerde yığıldı kaldı. Öldüğü belirlenen adamın cesedi yerdeyken hemen yanıbaşında hiçbir şey olmamış gibi hayat devam etti

Yurt Haberleri 15.04.2013, 17:40 15.04.2013, 17:44
İnsanlık Galata Köprüsü'nde yerlerde!

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Balıkçı Cevdet Özkan (53), her sabah "rastgele" diyerek gittiği Galata Köprüsü'nde geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti. Özkan'ın cesedi olay yerinde beklerken, köprü üzerindeki balıkçıların hiçbir şey olmamış gibi balık tutmaya devam etmesi dikkat çekti.

Yıllardır Galata köprüsünde balık tuttuğu öğrenilen Cevdet Özkan, bu sabah da balık takımlarını alarak evden çıktı. Öğle saatlerine doğru Galata köprüsüne gelen Özkan, balık tutmaya başladı. Henüz kovasına bir balık atabilmişken kalp krizi geçiren Özkan, yere yığıldı.

Özkan'a ilk olarak balıkçı arkadaşları müdahale etti. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Özkan'ın hayatını kaybetmiş olduğunu belirledi. Galata Köprüsü'ne gelen polis de cesedin incelenmesi için savcıya haber verdi.

Galata köprüsünde yaşanan ibretlik görüntü de bundan sonra başladı. Özkan'ın ceset torbasına konmuş cansız bedeni uzun süre bekleyince, köprü üzerinde balık tutanlar da normal hayatlarına döndü.

Özkan'ın balıkçı arkadaşları balıklarını tutmaya, turistler de cesedi fotoğraflamaya başladı.

banner53
Yorumlar (0)
18
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?