banner15

İstanbul için kuvvetli rüzgar uyarısı-HARİTALI

Meteoroloji Marmara ve Kuzey Ege için kuvvetli rüzgar uyarısında bulundu. Kuvvetli rüzgar İstanbul ve İzmir'de etkili olacak. Bu arada hava sıcaklığının yurt genelinde mevsim normalleri civarında seyretmesi bekleniyor.

İstanbul için kuvvetli rüzgar uyarısı-HARİTALI

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmelere göre, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Hopa ve Iğdır ile Ağrı ve Van'ın doğu ilçelerinin yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Marmara ve Kuzey Ege kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden kuvvetli olarak (40-60 km/saat) esmesi bekleniyor.

Hava sıcaklığının yurt genelinde mevsim normalleri civarında seyretmesi bekleniyor.

Rüzgar genellikle kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz), Doğu Akdeniz'de yer yer batı ve güneybatı yönlerden hafif arasıra orta kuvvette, Marmara ve Kuzey Ege kıyılarında kuvvetli (40-60 km/saat) olarak esmesi bekleniyor.

KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI

Rüzgarın, Marmara ve Kuzey Ege kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu (Poyraz) yönlerden kuvvetli (40-60 km/saat) olarak esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (Deniz ulaşımında aksamalar vb.) vatandaşların ve ilgililerin dikkatli ve tedbirli olması gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2011, 10:20
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35