İzmir'deki operasyonu yapan polis şefleri görevden alındı

İzmir, Denizli, Düzce, Edirne, Van, Kırıkkale, Ordu, Burdur ve Tekirdağ emniyetindeki şube müdürlüklerinde görev değişikliği yapıldı.

İzmir'deki operasyonu yapan polis şefleri görevden alındı

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

İzmir'de bu sabah Liman İşletmesine yönelik operasyonu gerçekleştiren bir emniyet müdür yardımcısı ile iki şube müdürü görevden alındı.

İzmir  Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Şevik, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Behzat Tuzcu ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdür Yardımcısı Taner Aydın, başka birimlerde görevlendirilmek üzere İlEmniyet Müdürülüğü emrine alındı.

İzmir  Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Şevik'in yerine Konak İlçeEmniyet Müdürü İsmail Akıntürk vekaleten getirildi.

Narkotik Şube Müdürü Behzat Tuzcu'nun yerine Basın Protokol Şube Müdürü Okan Özer atanırken, Bayraklı İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Uğur Yıldız da Konak İlçe Emniyet Müdürü oldu.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Behzat Tuzcu ise Basın Protokol Şube Müdürlüğüne getirildi.

AYDIN

Aydın Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Halil Polat, Personel Şube Müdürlüğüne atandı.

Polat'ın yerine Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdür Yardımcısı Mustafa Yalçın Güven getirildi.

DENİZLİ

Denizli'de ise Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürü Suphi Engin, Polisevi Müdürlüğüne atandı. KOM Şube Müdürlüğü'ne ise Çevik Kuvvet Şube Müdürü Çetin Bozkuş getirildi.

DÜZCE

Düzce Emniyet Müdürlüğünde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürünün görev yeri değiştirildi. 3 yıldır KOM Şube Müdürlüğü görevini yürüten Cengiz Çakıltepe, Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğüne atandı.

Çakıltepe'nin yerine ise İl Trafik Şube Müdür Yardımcısı Serhat Cora getirildi.

EDİRNE

Edirne  Emniyet Müdürlüğünde de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Semih Erdur KapıkuleEmniyet Şube Müdürlüğüne, Kapıkule Emniyet Şube Müdürü Özay Çavuş ise Evrak Arşiv Şube Müdürlüğüne getirildi.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne ise Serdar Ülker atandı.

VAN

Van İl Emniyeti Müdürlüğünde ise 6 şubede görev değişikliği yapıldı.

Alınan bilgiye göre, Narkotik Şube Müdürü Murat Çelik Özel Güvenlik Şube Müdürlüğüne, Özel Güvenlik Şube Müdürü Tayfun Atak Narkotik Şube Müdürlüğüne, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Ümit Akciğer Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğüne, Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürü Kenan Han Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürü Hüseyin Adatepe Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne, Trafik Denetleme Şube Müdürü Osman Kara Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne getirildi.

KIRIKKALE

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğünde de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Muammer Sütlü Özel Güvenlik Şube Müdürlüğüne, Yahşihan ilçe Emniyet Müdürü Tamer Taş Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne, Çocuk Şube Müdürü Tuncay Kızıltuğ Yahşihan İlçe Emniyet Müdürlüğüne, Mehmet Doğanay da Çocuk Şube Müdürlüğüne getirildi.

ORDU

Ordu Emniyet Müdürlüğünde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürünün görev yeri değiştirildi.

Alınan bilgiye göre, KOM Şube Müdürü Haluk Yıldız, Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atandı. Fatsa Emniyet Müdürü İbrahim Cibellik ise Ordu Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü görevine getirildi.

BURDUR

Burdur Emniyet Müdürlüğünde 3 şube müdürünün görevlerinde değişikliğe gidildi.

Burdur Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Naci Avşar Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğüne atandı. Avşar'dan boşalan göreve ise Silah Ruhsat Şube Müdürü Ali Altuntaş, Silah Ruhsat Şube Müdürlüğü görevine ise Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Veli Bayrak getirildi.

TEKİRDAĞ

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğünde, bazı birimlerdeki müdürlerin görev yerleri değişti.

Alınan bilgiye göre, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Nezir Özcan Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne atandı.

Bölge Trafik Şube Müdürü Atanur Aydın da Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne getirildi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2014, 12:05
banner53
YORUM EKLE

banner39