banner15

Kaçırılan kaymakamın son görüntüleri

Muş'ta kaçırılan kaymakam adayının Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı'nın da katıldığı iftar yemeğine iştirak ettiği ortaya çıktı.

Kaçırılan kaymakamın son görüntüleri

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Muş-Kulp karayolunun Şenyayla bölgesinde kaçırılan kaymakam adayı Kenan Erenoğlu'nun, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı'nın da katıldığı iftar yemeğine iştirak ettiği ortaya çıktı.

Hayati Yazıcı onuruna polisevinde düzenlenen iftar yemeğine katılan kaymakam adayı Ankara nüfusuna kayıtlı Kenan Erenoğlu, görüntülerde konuşma yapan Bakan Yazıcı'yı dinlerken görülüyor. İftar yemeğinin ardından geceyi Muş'ta geçiren kaymakam adayı, Kenan Erenoğlu, bir yakının ziyaret etmek üzere ertesi gün Diyarbakır'a hareket etmiş ve PKK üyeleri tarafından bir askerle birlikte kaçırılmıştı.

OPERASYONLAR DEVAM EDİYOR

Kaçırılma olayıyla ilgili gazetecilere bilgi veren Muş Valisi Ali Çınar, operasyonların yoğun şekilde devam ettiğini söyledi. Operasyonları Diyarbakır ve Muş'taki birliklerin koordineli yürüttüklerini dile getiren Vali Ali Çınar, "Kaçırılan kaymakam adayımızı ve askerimizi kurtarmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Muş'tan Ankara'ya kadar herkes bu konuyla ilgileniyor. Çalışmaları Diyarbakır'la birlikte koordineli yürütüyoruz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2011, 13:40
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35