banner15

Kayıp kız okulda bağlı bulundu

Sivas'ta kayıp olarak aranan 13 yaşındaki kız., okuduğu ilköğretim okulunda bir sınıfta, elleri ve kolları bağlı bir şekilde bulundu.

Kayıp kız okulda bağlı bulundu

 
Sivas'ta okulun öğlen çıkış saatinden itibaren kayıp olarak aranan 13 yaşındaki C.A., akşam saatlerinde okuduğu ilköğretim okulunda bir sınıfta, elleri ve kolları bağlı olarak bulundu.

Edinilen bilgiye göre öğlen okulun çıkış saatinden itibaren haber alınamayan ilköğretim sekizinci sınıf öğrencisi C.A., akşam saatlerinde okuduğu Kaleardı mahallesinde bulunan Kılıçarslan İlköğretim Okulu'nda elleri ve kolları bağlı şekilde bulundu.

C.A.'nın bulunduğu haberini alan annesi ve yakınları okul önüne gelerek bilgi almaya çalıştı. Olay yerindeki polis memurları anneyi sakinleştirmeye çalışırken amcası bunu çocukların yapamayacağını, büyük birinin yapmış olacağını dile getirdi. Kız öğrencinin

kim ya da kimler tarafından bağlandığı henüz öğrenilemezken polis ekipleri okulun kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Olayın olduğu yere gelen Sivas Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı olay yeri inceleme ekipleri okulda inceleme yaptı.

C.A., olay yerine gelen ambulans ile hastaneye kaldırılırken Sivas Emniyet Müdürü Ahmet Kemal Seyhan da olayın olduğu ilköğretim okuluna gelerek incelemelerde bulundu.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

Kaynak: Ajanslar

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2010, 00:34
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48